Beograd 1993

Beograd 1993

Legend
15hgx92.jpg


Strasno interesantna fotka, mislim da je Rinspeed diablo al nisam 100% sig
 
Član
Dje je samo iskopa dobre macole a ja sam 99% siguran da je rinspeed diablo,
a i ti godina se po BG-eu svašta dešavalo i vozalo ja sam ko klinac bio u tamo
tj. do 96 neznaj jel iko gledao dokumentarac vidimo se u čitulji čini
mi se da ima na snimku porsche cveni i trica vr6...
 
Legend
Ma ima svasta al ovaj lambo je bilo rjetkost vidit i na TV,a lik ga vozo po BG ili gdje vec.
 
Ja sam gledao onaj dokumentarac, kad se idu slikat ispred kafića tj. na teritoriju protivničkog klana, ispred crveni 964 Turbo :icon_smile:
Bez obzira šta je radio ovaj "gazda" izbor auta na slici je vrhunski, svakako ne treba zanemariti Ferrari 348.
 
Član
ja sam imao priliku da vozim u ovom autu 1994.:D
vlasnik je bio otac od jednog klinca, nismo znali kako se zove ali je tada imao segu mega drive sa svim mogucim igricama i zvali smo ga burzuj...
Bio je parkiran na Novom Beogradu, naselju Bezanijska kosa...
 
Član
Sad tek vidim ovu temu...jeste slikan u NS...jeste Rinspeed Diablo u pitanju, jedini u svijetu ofarban u dugine boje...po prici koja je vec prerasla u legendu, auto je sakriven negdje u okolini Novog Sada jer je nezakonitim putem prisvojen pa ga Interpol potrazuje...
 
Član
Da ne pripuca pičketina :lol:

Svačega je bilo tih godina, ovakvi su vladali gradom i državom, treba pogledati film i shvatiti njegovu pravu poentu, a ne pogrešnu kao što klinci shvataju...

A za lambo nemam reči :icon_eek:
 
Član
Malo sam se raspitivao i van interneta, po Novom Sadu...uglavnom su bili odgovori: "Mani se toga, gledaj svoje probleme" ili "Ne cackaj gdje ti nije mjesto"...tako da, ko zna dal ce ikad isplivati u javnost...
 
Legend
Bolje i necackat, neka stoji u okvirima foruma, nije ni bitno gdje je i kako je. Bitno je da je premocan i da je iz 93ce
 
Top