Basic Golf 4 i stavljanje bolje opreme?

Basic Golf 4 i stavljanje bolje opreme?

Član
Pozdrav svima
Pošto vidim da ima dosta raje koja zna oko dodatne opreme pa me interesuje sljedece:
Naime kod mene je golf 4, 1.4 benzin, Basic je oprema na njemu, pa me zanima da li mi se isplati ugradnja klime i koliko bi me to koštalo, kao i ugradnja dodatnih el. podizaca. Pa da li je vec neko ugrađivao i koja su iskustva.
 
colhack je napisao(la):
Nekoliko ljudi je vec ugrađivalo, pa mozda se i isplati ako cesto putujes :)

ne isplati se, dok kupis klimu 300-400KM, pa ruke oko 200KM, podizaci sa instalacijom su 200KM i ugradnja 100KM da ne pisemo dalje
dok saberes opremu eto ti Golfa TDI sa highline opremom :lol:
 
Član
nista sto radis na autu se ne isplati.
najlakse ti je da odes na otpad, nadjes opremljenu cetvorku i sa nje ogulis sve sto ti treba, prekidace, instalacije itd.
 
Član
I ja se isto raspitujm za ugradnju el podizaca,pa i nije tolko skupo
a vec za klimu,na taj tvoj motor je :icon_question: on ionako neide,jos klima,ubio bi ga skroz
a za el podizace i ja planiram,jedan el motoric je 40km,prekidaci na otpadu ce te izac manje od 50km,instalacija nije skupa
i moras imat el retrovizore to ti je 60-70km :icon_smile:
 
boleM je napisao(la):
I ja se isto raspitujm za ugradnju el podizaca,pa i nije tolko skupo
a vec za klimu,na taj tvoj motor je :icon_question: on ionako neide,jos klima,ubio bi ga skroz
a za el podizace i ja planiram,jedan el motoric je 40km,prekidaci na otpadu ce te izac manje od 50km,instalacija nije skupa
i moras imat el retrovizore to ti je 60-70km :icon_smile:

u koje ti auto planiras el podizace i retrovizore:icon_question:
nije ista cijena za mk2 i mk4
 
Član
boleM je napisao(la):
I ja se isto raspitujm za ugradnju el podizaca,pa i nije tolko skupo
a vec za klimu,na taj tvoj motor je :icon_question: on ionako neide,jos klima,ubio bi ga skroz
a za el podizace i ja planiram,jedan el motoric je 40km,prekidaci na otpadu ce te izac manje od 50km,instalacija nije skupa
i moras imat el retrovizore to ti je 60-70km :icon_smile:

zašto ne, kad moze punto 1.2 sa 8ventila gurat kompresor klime, zasto nebi mogao golf sa 1.4 motorom i 16 V :cool:
 
Član
zašto ne, kad moze punto 1.2 sa 8ventila gurat kompresor klime, zasto nebi mogao golf sa 1.4 motorom i 16 V :cool:
[/quote]

moze moze gurati svakako... nizbrdo najbolje...ide guli fercera, al potjeraj ga uz Karaulu...u muci se junak poznaje
 
Član
august15 je napisao(la):
zašto ne, kad moze punto 1.2 sa 8ventila gurat kompresor klime, zasto nebi mogao golf sa 1.4 motorom i 16 V :cool:

moze moze gurati svakako... nizbrdo najbolje...ide guli fercera, al potjeraj ga uz Karaulu...u muci se junak poznaje
[/quote]
pujdo tezak tonu golf 1400 a konja u pet deka

iskreno neisplati ti se klima, i te dzidze,. mozda podizaci al racunaj 500km,. da ti bude kako treba, da slici org..,. uvjek nesto iskocii
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
boleM je napisao(la):
I ja se isto raspitujm za ugradnju el podizaca,pa i nije tolko skupo
a vec za klimu,na taj tvoj motor je :icon_question: on ionako neide,jos klima,ubio bi ga skroz
a za el podizace i ja planiram,jedan el motoric je 40km,prekidaci na otpadu ce te izac manje od 50km,instalacija nije skupa
i moras imat el retrovizore to ti je 60-70km :icon_smile:

u koje ti auto planiras el podizace i retrovizore:icon_question:
nije ista cijena za mk2 i mk4

Golf 4
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma znam za tebe al sam tagovo boleM jer znam da on voza mk2

hehe
nisam se pohvalio,al otvorit cu garazu,otiso jedan cadjo :icon_cry::icon_cry: doso drugi
bora tdi,i isto nema el. podizace pa sam se raspitivo za ugradnju al :icon_exclaim:
 
Top