Banovici i okolina. Hitno !!!

Banovici i okolina. Hitno !!!

Zdravo!

Kolega ArminM sa foruma me trenutno obavijestio da je zaglavio u Banovicima pa me zamolio da mu nadjem broj od nekog u banovicima i okolici, pregledao sam telefonski imenik clanova te nikog na spisku nema da je ostavio broj iz Banovica.

Ukoliko nekog znate stavite broj ovdje ja cu proslijedit ili neka zovu armina na broj

062/015-155

unaprijed: Hvala

DEFECT na vozilu, treba mu remenica alternatora. :(
 
Član
evo konacno i ova havarija se zavrsila na najbolji moguci nacin. Jutros sam prakticno bio promrzao, snijeg je padao cijelo vrijeme nenormalno.
Veliko hvala kolegi Golfanaticars sto mi je medju prvima izasao u susret, otvorio je temu, cak mi poslao i kredit, za svaki slucaj da ne nestane ( druze necu ti to nikad zaboravit )
takodje veliko hvala i Semi iz Banovica, covjek je odmah zvao da priskoci u pomoc. VELIKA HVALA DRUZE
uz pomoc PRAVIH SOFERA sam se izvukao iz one sumetine, sisao u grad i eto kroz nekoliko sati mi je problem rijesen
 
Mozda nebi bilo lose da ovakve teme budu na istaknutom mjestu,gdje se mogu lako vidjeti. . A ovako,slabo ko i da pogleda. .:icon_question:
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo konacno i ova havarija se zavrsila na najbolji moguci nacin. Jutros sam prakticno bio promrzao, snijeg je padao cijelo vrijeme nenormalno.
Veliko hvala kolegi Golfanaticars sto mi je medju prvima izasao u susret, otvorio je temu, cak mi poslao i kredit, za svaki slucaj da ne nestane ( druze necu ti to nikad zaboravit )
takodje veliko hvala i Semi iz Banovica, covjek je odmah zvao da priskoci u pomoc. VELIKA HVALA DRUZE
uz pomoc PRAVIH SOFERA sam se izvukao iz one sumetine, sisao u grad i eto kroz nekoliko sati mi je problem rijesen

Ma nema na cemu brate, volio bih da sam stigao ranije, ali morao sam prvo otici pjesice do garaze po auto, pa rascistiti snijeg i jbg .....
 
Član
totalno si upravu, nikad se ne zna kad se nekome moze nesto slicno desiti
bogami ja sam jutros bio u skakljivoj situaciji, razmisljao sam cak i da ostavim auto na cesti da idem pjese, bilo gdje samo da se ugrijem malo
prakticno nisam imao neki zeznut kvar, bar je tako na prvi pogled izgledalo, ali eto svejedno nisam imao nekog narocitog izbora. Ali kad sam vidio koliko mi je ljudi bilo spremno pomoci stvarno sam se iznenadio. Ljudi su me htjeli voditi svojim kucama, da se okupam, ugrijem i slicno
Dvojica mojih blizih komsija su prosli pored mene, vidjeli su otvorenu haubu, samo su svirnuli i prosli, ali ajde, nadoci ce vec nekad:icon_biggrin:
Ljudi u banovicima su mi rijesili problem, i iz svojih dzepova platili 185km za momka kojeg prvi puta u zivotu vide

semma je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
evo konacno i ova havarija se zavrsila na najbolji moguci nacin. Jutros sam prakticno bio promrzao, snijeg je padao cijelo vrijeme nenormalno.
Veliko hvala kolegi Golfanaticars sto mi je medju prvima izasao u susret, otvorio je temu, cak mi poslao i kredit, za svaki slucaj da ne nestane ( druze necu ti to nikad zaboravit )
takodje veliko hvala i Semi iz Banovica, covjek je odmah zvao da priskoci u pomoc. VELIKA HVALA DRUZE
uz pomoc PRAVIH SOFERA sam se izvukao iz one sumetine, sisao u grad i eto kroz nekoliko sati mi je problem rijesen

Ma nema na cemu brate, volio bih da sam stigao ranije, ali morao sam prvo otici pjesice do garaze po auto, pa rascistiti snijeg i jbg .....

tebi svaka cast druze, kapa do poda stvarno. Ako ti bude ikad ista trebalo znas broj
Ako naidjes u mom pravcu obavezno se javi, moram da te pocastim

GreenDevil je napisao(la):
i kod starog na Polu (variant) skoro puko remen alternatora kad se vraco iz TZ :lol:

znas da sam ono skoro mijenjao servo pumpu. Eh sad je pukla remenica servo pumpe, otkinulo je sa servo pumpe, sjebalo navoje na servu i sjebalo remen
saldo=185km:icon_mad:
 
kupi ti sebi kakvu dvicu dizela obicnog bez ikakve opreme, ti si baksz kakvog nema
il se dobro okupaj:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
jarane kupam se svaki dan:lol::lol::lol:

necu dvicu kad ne bi imao nikakvog auta:icon_biggrin:
 
Član
joj jarane... tebi sa tim polom peh za pehom... a jesi zaglavio na onom prevoju poslije banovica prema zavidovicima... ja ondje nikad nisam volio da vozim...
 
Član
ZA ADMINE - Moderatore mozda ne bi bilo lose da se brojevi clanova stave negdje na vrh stranice da se napravi neka ''ikonica'' i stavi neki naziv npr. :'' SoS clanovi-clanovima ''ili tako nesto, jer tesko je ovako po temama cackat i naci broj..pogoto ako se konektujes sa mobitela na net a negdje si u defektu..;)
 
Član
U nevolji se poznaju junaci :cool:
Svaka čast tko je pomogao zajebano je to ostat, a i snijeg je zajeban, nije dok si na forumu i dok pises evo opet pada i sl, ali kad zapadnes.......... ;)
 
Top