Banjalučanin nogom šutnuo mačku kao da je lopta...

Banjalučanin nogom šutnuo mačku kao da je lopta...

Član
Evo ovako.
Jednom prilikom u jednom selu kod Novog Sada, gdje sam inace zivio, sjedio sam sa drugarima na klupi i prislo nam je malo mace. Svi smo se zezali sa njim i naisao je jedan, od tad bivsi, drugar i nabio jadno mace nogom koliko je mogao. Ne mogu vam opisati taj zalosni krik jadnog maceta, bukvalno, da ti srce pukne od tuge. Preletilo je preko bandere koliko ga je magarac nabio. Konj je jos uzeo da se smije i likuje samom sebi kao nikad. Sva sreca pa su bili ljudi sa mnom koji su me skinuli sa njega, a da nisu, rastrgao bih ga zubima i rukama. Jadno mace se patilo jedno 10-ak minuta i uginulo tu pred nama, a po njega je dosao jedan kolega da ga vodi u hitnu.
Inace, nisam neki pobornik zastite zivotinja i tih stvari, ali ih volim i osudjujem svaki vid ovakvog ponasanja. Licno kad vidim da neko maltretira zivotinju, to mi je kao da mi dira nekog mog!
 
Član
cccccccccc...

ode sve u qurac


nezz... ja da poznajem takvog covjeka ja bi ga sutao u tu nogu kojom je nabio tu macku ..
 
Član
Imao sam macku 15 godina,i ovom kretenu treba tu nogu u gips staviti...
A najbolje bi bilo da se u ovakvim threadovima ne javljaju ljudi koji nisu veliki ljubitelji zivotinja...na svaku nesrecu isto reagujem,i nikad ne bih poredio ljudsku sa zivotinjskom itd....a pogotovo ne svadjati se s nekim radi toga... :icon_mad:
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
Imao sam macku 15 godina,i ovom kretenu treba tu nogu u gips staviti...
A najbolje bi bilo da se u ovakvim threadovima ne javljaju ljudi koji nisu veliki ljubitelji zivotinja...na svaku nesrecu isto reagujem,i nikad ne bih poredio ljudsku sa zivotinjskom itd....a pogotovo ne svadjati se s nekim radi toga... :icon_mad:

Eto, mozda si procitao moj post, ja sam miran i miroljubiv kao bubica, ali kad sam to vidio uzivo, komotno bih ga zubima zaklao da me nisu sprijecili!:icon_mad:
 
Član
Aaaaaaaaaa svasta sta mu je macka jadna kriva....ccccccccccccccccccccccccccccccc...........zalosnoooooooooo......:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

MTR

Član
BEMWE je napisao(la):
...šta bi tek uradio ČOVEKU:icon_question:

ovakav - NISTA , ovaki su pretezno pice koje u drustvu nesta pokazuju a u ulaz mracan kad ulazi sunja se da ga ko ne saleti , pickurina , pa ni mama rodjena ga ne voli , molila je boga da abortira al eto donese na svijet jos jednog standardnog debila .

bolje se sa zivotinjama druzit , pa krme je za njega gospodin
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Zvonimir Nedić:

Ovaj čin je za svaku osudu,samo sam htio reći da ima i gorih stvari koje ostaju u tajnosti i koje nitko ne spominje a cijela zajednica se digla na noge zbog jednog psa i jedne mačke!Da nije tužno bilo bi smiješno.
Ti uspoređuješ patnju domaće životinje sa patnjom ljudskog bića.Jesu li ti zdrav?
Da,ljudi su gladni,to je njihov problem?Jesu li djeca koja širom svijeta umiru od gladi i bolesti nekome nešto skrivila?
Aj ti kupuj svojoj mačkici whiskas,jedi 3 puta dnevno i spavaj u toploj kući

Drug moj nisi u pravu nimalo..... Životinje imaju dušu kao i ljudi....


ccc
 

IGY

Član
idiot, joj kako bi ja ove maloumnike tretirao i patio to je cudo

mislim da je ovo dovoljno

"KO NE VOLI ZIVOTINJE NE VOLI NI LJUDE"

stoga sto ce nam uopste ovaj degenerik na ovom svijetu, sve bi ja to u komoru i pustio plin:cool:
 
Član
postoji nesto sto se u narodu zove SIKLUK - stici ce ga i ovakve slicne njemu budite sigurni pa makar i u trecem koljenu
Zar mislite da se ljudske nevolje desavaju tek tako NE NEEEEEE
 
Top