autopijaca sarajevo ?

autopijaca sarajevo ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bice po pijaci onih sto macke peku, ne sekiraj, dok to ne probas ne znas sta je cevap :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
ma nije tako crno, ima onih sto i pacove melju :D:D


sala mala, hoce ko reci da je fakat tako,,,,, za hapu no sikiriki, bar je wisa u blizini, odes i jedes ko covjek ;)

a ako te skuzim javim se, no sikiriki :cool:
 
cekao je neke momke, kao otisli su po pare bili, vec se raspitivao gdje je autobuska, tako da je vrlo vjerovatno moguce da ce busom nazad :D:D:D
 
Član
Pozz ljudi, bude li kako auta na toj pijaci? Ja sam iz Čitluka, volio bi jednom otic da malo pogledam sta ima :D... Vidim pisete treba uraniti? Do kada je otvorena? I kad bi bilo najbolje otici? I je li radi svaki dan ili? Hvala unaprijed :)
 
Pijaca je samo nedeljom, pijaca bude od 8,9 pa do 11,12...

Bude svega od igle do lokomotive a bude i auta :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ja sam bio,rijesio jettu,dao sam je ispod planirane cijene,za 2250km jos sam i cd player joj kupio na pijaci za 30km,ako mi sad se proda ovaj volvo sto sam nasao pucat cu se...otisla je u dobre ruke,taman sam mislio nekad krenut za mostar,reko ebem ti pijacu kad dođe momak,jutros sam posao u 5,parkirao se na pijacu nesto prije 7,ko luđak skoro sam bio tamo sve do 9 sati,nigdje nikog:D ja iz hercegovine dođem u Sarajevo i pocrvenim:lol: onda se tek poceli puniti,al raja samo gleda,nista skoro ne kupuje...
ja da idem drugi put bio bio nesto malo prije 9 par min. da nađes normalno mjesto,u 12 je vec razlaz,jetta je sada u hadzicima:icon_sad::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top