Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Jel mi ovo otisao hladnjak?
ddb1df9504a09987487340581d9d0607.jpg

56faad3f18a70c407dd327f9a18588c9.jpg

Svako 2-3 dana moram dosipat vodu
 
Član
Eh,hvala
vjeruj mi nemam pojma,ali znam jedino da kada okrećem točak naprijed/nazad da se to meljenje prenosi sve do mjenjača
moguće da nema negdje masti,pa onako melje
Koje je auto u pitanju? Vidi ima li na sred poluosovine lezaj. Kod mene na volvu ima jedan veliki, spao mu prsten koji stiti od prasine i blata. I od tada lagano melje, ali daleko od tog tvog zvuka
 
Član
Koje je auto u pitanju? Vidi ima li na sred poluosovine lezaj. Kod mene na volvu ima jedan veliki, spao mu prsten koji stiti od prasine i blata. I od tada lagano melje, ali daleko od tog tvog zvuka
golf3 1.9 td je u pitanju....Mislim da ima ležaj,i gotovo sam siguran da je do nje,jer kako kažeš da imaš slične simptome
 
Član
Kad otvorim vozaceva vrata ne radi ono svjetlo sto bude na vratima , suvozaceva rade. Skinuo sam sijalicu sa suvozacevih vrata i stavio na vozaceva a sa vozacevih stavio na suvozaceva , znaci samo zamjenio . I skonto sam da nije do sjjalice vec je do necega drugog. U pitanju je golf 4 2001 74 kw karavan pa ako neko zna sta je ..
 
Član
Kad otvorim vozaceva vrata ne radi ono svjetlo sto bude na vratima , suvozaceva rade. Skinuo sam sijalicu sa suvozacevih vrata i stavio na vozaceva a sa vozacevih stavio na suvozaceva , znaci samo zamjenio . I skonto sam da nije do sjjalice vec je do necega drugog. U pitanju je golf 4 2001 74 kw karavan pa ako neko zna sta je ..
Mikroprekidac 101%
 
Top