Automobil do 17000-18000 KM

Automobil do 17000-18000 KM

Član
Znaci, koji bi vi automobil preporucili u ovom cjenovnom rangu. U obzir dolaze samo benzinci. Auto moze biti veliko/malo ili 2/ 4 vrata, znaci nije neki eliminatorni uslov s tim da nije karavan.
Ja nesto gledam i nikako ne bih mogao skontati na koje se odluciti, ima fakat dobrih odabira, al da vidim sta vi preporucujete, prvenstveno auta sa kojima imate iskustva. Ne mora biti VW :D
 
Član
ej brate to je lijepa suma, s tim novcima licno bi trazio alfu gt 2.0 166ps benzinca ili 150ks+chip jtd....ili alfu 159 vrhunski auto :)

al' posto ti vjerovatno kao i vecina bosanaca nebi alfu, onda preporucujem audi a4 (1.8t):cool:
takoder mozes razmotriti i audi s3 sa 225ks ako ti potrosnja nije prioritet, a vidim hoces benzinca znaci nije :cool:
ili bmw e46 coupe....itd:)
mozes vidjeti neku hondu civic i sl., vjerujem da znas koji ces brand ako nista ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ej brate to je lijepa suma, s tim novcima licno bi trazio alfu gt 2.0 166ps benzinca ili 150ks+chip jtd....ili alfu 159 vrhunski auto :)

al' posto ti vjerovatno kao i vecina bosanaca nebi alfu, onda preporucujem audi a4 (1.8t):cool:
takoder mozes razmotriti i audi s3 sa 225ks ako ti potrosnja nije prioritet, a vidim hoces benzinca znaci nije :cool:
ili bmw e46 coupe....itd:)
mozes vidjeti neku hondu civic i sl., vjerujem da znas koji ces brand ako nista ;)

istog sam misljenja,mozda jos samo da razmotris i nekog bmw e46 ;)

EDIT: http://www.pik.ba/artikal/442114/bmw-e46-coupe/ eto taj BMW je vrh,za kes ide sigurno 18 milja :D
 
Član
Alfa je negdje pri vrhu odabira, ali rijetko ima benzinaca... sve JTD mater mu.. ako neko zna kakvi su ovi 1.9 benzinci od 160KS, to je valjda JTS motor... ne razumjem se u Alfe nikako.
Uglavnom, nesto evropsko... ajde ako ima ko iz prve ruke :icon_smile:
 
Član
BMW E39 mi prvi pade na pamet. Za te pare može jako dobar primjerak da se uzme, da je mrtvi full unutra i naravno M optik.

PS. Ako mi još šta padne na um, nastaviću da ti njamke i remse po temi, a ti o'š-ne'š uzeti, boli me piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
BMW E39 mi prvi pade na pamet. Za te pare može jako dobar primjerak da se uzme, da je mrtvi full unutra i naravno M optik.

PS. Ako mi još šta padne na um, nastaviću da ti njamke i remse po temi, a ti o'š-ne'š uzeti, boli me piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.:D
vjeruj da to nimalo ne bi bio los odabir :icon_biggrin: samo ti pisi, znas da ja tebi ne mogu zamjeriti :D
Franki je napisao(la):
bmw e 60 2004 godina ako imas povlasticu nabaci mu felge i budi glavni na cesti. ;)

e60 za ove pare, otkud to :icon_eek: kakve povlastice? nemam ti ja toga, ja sam fukara covjek.
 
Član
Jest voda na svoj mlin ali E39 u 2.5 varijanti odlican izbor za benzinca, mada mozes traziti i nesto 2 tipa A6 ili slicno
 
Član
Ako je sve regularno sa autom, jos malo spustis cijenu i eto ga, nema boljeg za te pare :icon_biggrin:

http://www.pik.ba/artikal/2424954/vw-golf-gti-2-0-tfsi-147-kw/
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ako je sve regularno sa autom, jos malo spustis cijenu i eto ga, nema boljeg za te pare :icon_biggrin:

http://www.pik.ba/artikal/2424954/vw-golf-gti-2-0-tfsi-147-kw/
odlican prijedlog, iako ovo mi se cini jeftino, nize ne moze ;)
 
Top