Auto Tuning Show Tuzla 2013

Auto Tuning Show Tuzla 2013

Član
necemo porediti osijek sa ovim,
a ko god voli ovo sve bio je barem u osijeku,
placao sam 2 eura kartu za gti treffen prije par godina pa onda je bila 4iduce,evo gledam ove godine 5,naravno samo ulaz,a karta za auto 35 40 eur,ne sjecam se.
al kazem za ovo je 3 marke puno :)
eto nek si ti bio u osijeku :p
 
Član
lov2xlr8,druze ovo shvatam licno ovu sliku i to dalje napisano za mene licno uvreda,ziv ti bio meni ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma okej je 2 3 marke kad je street race i sve,al dati 3 marke da vidis 20 auta je previse za nekoga.
a zaljubio sam se u chuzu :D nisam peder al jesam jebavo jednog sto je gej,ne znam jel to to :D
chuzaaa valjajul chepovi :D:D:D

koji ***** :icon_question:

il ti je neko ukro account il ti stvarno nije dobro drug ...

i ako si ti platio 3km sto sam onda ja platio 5km ???
 
Član
eddo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ma okej je 2 3 marke kad je street race i sve,al dati 3 marke da vidis 20 auta je previse za nekoga.
a zaljubio sam se u chuzu :D nisam peder al jesam jebavo jednog sto je gej,ne znam jel to to :D
chuzaaa valjajul chepovi :D:D:D

koji ku*ac :icon_question:

il ti je neko ukro account il ti stvarno nije dobro drug ...

i ako si ti platio 3km sto sam onda ja platio 5km ???

Platio si 5KM jer si usao sa autom,vidio sam ti Ibizu u krugu takmicenja a on je usao pjesaka i platio 3KM to je razlika ;)
 
Član
3 KM je ulaz zato što se moglo vidjeti 20 hostesa i sexy car wash ne žalite se :D

Glupo je da takmičari plate ulaz 3 KM i opet kotizaciju,al kako kažu prvi je put pa nije se bilo u mogućnosti da bude drugačije :D

Laško je dobro bilo :icon_smile::cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
3 KM je ulaz zato što se moglo vidjeti 20 hostesa i sexy car wash ne žalite se :D

Glupo je da takmičari plate ulaz 3 KM i opet kotizaciju,al kako kažu prvi je put pa nije se bilo u mogućnosti da bude drugačije :D

Laško je dobro bilo :icon_smile::cool:

Ma ovdje se ne zna ko pije ko placa, svako ima neku svoju teoriju al hajd tako uvijek biva ne kazu djaba 100 ljudi 100 cudi...

Ulaz od 3 marke je vec godinama neki standard na tuning manifestacijama bez obzira ko je organizator tako da mi nikako nije jasno zasto se ovdje pojedinci cude.

@ADI187: Nije istina da su takmicari placali i ulaz i kotizaciju, ko se prijavio na takmicenje platio je kotizaciju od 25 KM i usao sa takmicarskim autom.

Ulaz za automobile koji se ne takmice je bio 5 KM.

Hajmo dalje, ima li jos koja sitnica da je kome zasmetala od cjelokupne organizacije, mozda je nekome pljeska zagorila bila, mozda da spomenemo i to da je pojedincima previse toplo bilo i sl. :icon_smile:
 
Član
Ma suvise je ba komentarisat bilo sta. A pogotvo za taj ulaz od 3 KM ccc Svaka cast na organizaciji druze ako ko misli da moze bolje bujrum napravite. Drago mi je sto sam se sa Madzidom upoznao i sto smo po pricali to jest sto sam te tusio Madzide :) :) U glavnom sto se tice mene i piemonte kluba nama je bilo super i ocjena 10 ;)
 
Legend
Mensur84 je napisao(la):
Ma suvise je ba komentarisat bilo sta. A pogotvo za taj ulaz od 3 KM ccc Svaka cast na organizaciji druze ako ko misli da moze bolje bujrum napravite. Drago mi je sto sam se sa Madzidom upoznao i sto smo po pricali to jest sto sam te tusio Madzide :) :) U glavnom sto se tice mene i piemonte kluba nama je bilo super i ocjena 10 ;)

I docemo i drugi put ;) a obzirom da je nas bilo 29, ostali ako nedodju nece se previse primjetiti da ih nema :lol:
 
Član
Iceman je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
3 KM je ulaz zato što se moglo vidjeti 20 hostesa i sexy car wash ne žalite se :D

Glupo je da takmičari plate ulaz 3 KM i opet kotizaciju,al kako kažu prvi je put pa nije se bilo u mogućnosti da bude drugačije :D

Laško je dobro bilo :icon_smile::cool:

Ma ovdje se ne zna ko pije ko placa, svako ima neku svoju teoriju al hajd tako uvijek biva ne kazu djaba 100 ljudi 100 cudi...

Ulaz od 3 marke je vec godinama neki standard na tuning manifestacijama bez obzira ko je organizator tako da mi nikako nije jasno zasto se ovdje pojedinci cude.

@ADI187: Nije istina da su takmicari placali i ulaz i kotizaciju, ko se prijavio na takmicenje platio je kotizaciju od 25 KM i usao sa takmicarskim autom.

Ulaz za automobile koji se ne takmice je bio 5 KM.

Hajmo dalje, ima li jos koja sitnica da je kome zasmetala od cjelokupne organizacije, mozda je nekome pljeska zagorila bila, mozda da spomenemo i to da je pojedincima previse toplo bilo i sl. :icon_smile:


Nije istina Madzide, ja sam platio 28 maraka, kotizaciju za dB plus ulaz ;)
 
Član
E ovako slijedi cjelokupni izvjestaj ispred organizacije kao sto sam i obecao:

Pored velikih problema sa padavinama, ruznim vremenom 7 dana prije odrzavanja manifestacije smo ipak odlucili da idemo sa organizacijom sto nam se na kraju pokazalo kao pravi potez. U subotu navecer pregledao sam sve meteo stranice, gledao u kasike, zvao tarote i sl. i vidio sam otvoren "prolaz" suncano bez padavina nekih 6 sati sto je najavljeno za nedjelju, s tim da smo morali skratiti vrijeme trajanja manifestacije neka 2 sata zbog kise al se nije to znatno ni osjetilo.

Sada s obzirom na to da se event ovog karaktera po prvi put organizuje u Tuzli, imali smo dosta problema sa vlastima i odobrenjima ali smo na svu srecu sve na vrijeme uspjeli ljudima objasniti i dobiti potrebnu dokumentaciju.

S obzirom na prijasnja desavanja u tuzlanskom kantonu po pitanju ovih manifestacija, tacnije Ciljuge zadnji street race event prije 4 godine i velikih nereda (starija ekipa ce znati na sta mislim) i ako uzmemo u obzir to da organizator nije sa domaceg terena, event je dobi predznak manifestacije Visokog rizika, tako da smo jakoooo puno sredstava dali i bazirali se na sigurnost kako takmicara i njihovih automobila tako i na sigurnost posjetitelja i ostalih ucesnika sto ste mogi primjetiti pri samom ulazu na event (celicna policijska ograda, Kobra osiguranje, nase osiguranje, policija je svo vrijeme bila prisutna tu itd.) Hvala Bogu, incidenata nije bilo i sve smo uspjelo priveli kraju.

Nasi nedostaci kao organizatora sto sam ja uocio:
- Na proglasenju pobjednika, ja sam trazio od Red Bull-a da nam dostave postolje za proglasenje pobjednika, dobio sam odgovor koji je bio recimo kasno, u petak da je to isto postolje zauzeto na nekoj drugoj sportskoj manifestaciji i da nisu u mogucnosti da nam ga dostave. Alternative za to nismo imali niti vremena da nesto pravimo sami stoga smo bili prisiljeni da dodjele radimo bez pobjednickih postolja.
- Imali smo malih nesporazuma oko ozvucenja i iznajmljivanja opreme gdje su nam zaboravili ostaviti mikrofon pa smo morali cekati isti nekih 15-tak min na proglasenju.
- Ja i par ljudi iz organizacije smo u Tuzli bili vec u subotu ujutro kako bi zavrsili terenski ostale stvari i obaveze oko organizacije. Ostatak ekipe zajedno sa peharima su stigli tek u nedjelju ujutro pravo na event. Dogodila se slucajna stamparska greska na peharima koja se odnosi na datum odravanja manifestacije, tacnije umjesto 02.06.2013 Tuzla, stampano je 02.03.2013 Tuzla. Takodjer je u putu prilikom transporta osteceno tj izgrebano par pehara (2 ili 3). Ja sam to sve uocio par minuta prije proglasenja pobjednika tako da ponovo nismo bili u mogucnosti adekvatno da djelujemo.
Sada dolazimo do djela eventa koji je meni licno najvise zasmetao.
Moj dobar prijatelj, pobjednik Best Race look klase na stylingu, Sember sa plavim Golfom 1 je na zalost dobio jedan od ostecenih pehara, sto je on licno shvatio kao uvredu ili provokaciju. Dosao je do mene na proglasenju da se pozali na isto i naravno kako to uvijek biva nakon par piva glasnije se razgovaralo, sto je moja ekipa okarakterisala kao potencijalni belaj, skuplja se mojih 15 ljudi iza mene, njegova ekipa skace staje iza njega, ostali se tu skupljaju da vise sta se desava, ali problema naravno nije bilo.
Izvinuo sam se Semberu, objasnio da nije u pitanju niti provokacija niti uvreda nego jednostavno visa sila, i da ce momak dobiti novi pehar cim se vratimo u Sarajevo.
Jucer mi se momak javio, da se izvine i meni i ostatku ekipe mada nije bilo potrebe jer sam ja njega namjeravao nazvati, smatram da ja njemu dugujem izvinjenje. Ukratko, sve je proslo u najboljem redu, bez vecih incidenata i velika nam je cast sto smo prvi tuzlanski event i otvaranje PROtuning Festivala uspjesno odrzali sa jako puno posjetitelja, takmicara i automobila iako vecina se nije uputila na put zbog straha od padavina.

Ovom prilikom zelim da se zahvalim svojoj citavoj ekipi, momci i djevojke radili ste ko sat, svako je znao na pamet svoje obaveze, djelovanje u datom trenutku, veliko hvala Alenu (na forumu nik Tule) za svu nesebicnu pomoc koju je pruzio prilikom organizovanja eventa, Dakiju i ekipi, AMK Carbonu na mjerenju dB drag-a, Ze-Tuningu iz Zenice, AK 69 Sarajevo, Trizi sto mi je ugostio i napio ekipu u Tuzli dan prije eventa :D , Hariju iz Laskog sto se pobrinuo da takmicari i posjetitelji imaju obezbjedjena hladna pica, Muameru sto se pobrinuo da posjetitelji i takmicari ne budu gladni, Bori, Mahiru, Pukiju, Chuzi, Ekipi iz Brckog, momci iz Gradacca, i svim ostalim takmicarima i posjetiteljima da ne zaboravim koga, veliko HVALA sto se svojim prisustvom uvelicali ovu manifestaciju.

Vidimo se ubrzo u Sarajevu na 2. eventu 69-team koji je takodjer u sklopu PROtuning Fest-a 2013!

pukim48 je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
3 KM je ulaz zato što se moglo vidjeti 20 hostesa i sexy car wash ne žalite se :D

Glupo je da takmičari plate ulaz 3 KM i opet kotizaciju,al kako kažu prvi je put pa nije se bilo u mogućnosti da bude drugačije :D

Laško je dobro bilo :icon_smile::cool:

Ma ovdje se ne zna ko pije ko placa, svako ima neku svoju teoriju al hajd tako uvijek biva ne kazu djaba 100 ljudi 100 cudi...

Ulaz od 3 marke je vec godinama neki standard na tuning manifestacijama bez obzira ko je organizator tako da mi nikako nije jasno zasto se ovdje pojedinci cude.

@ADI187: Nije istina da su takmicari placali i ulaz i kotizaciju, ko se prijavio na takmicenje platio je kotizaciju od 25 KM i usao sa takmicarskim autom.

Ulaz za automobile koji se ne takmice je bio 5 KM.

Hajmo dalje, ima li jos koja sitnica da je kome zasmetala od cjelokupne organizacije, mozda je nekome pljeska zagorila bila, mozda da spomenemo i to da je pojedincima previse toplo bilo i sl. :icon_smile:


Nije istina Madzide, ja sam platio 28 maraka, kotizaciju za dB plus ulaz ;)

E to je onda neka greska bila prijatelju na ulazu, izvini imas cevape i pivu od mene na narednom eventu ;)
 
Frke zbog 3 km...
mi Clanovi volkswagen cluba croatia placamo 50km ako ces uci sa svojim autom na vw tuning show...i opet se nitko ne buni...
Pa to je sve za organizaciju i dobrobit kluba,da uspjesnije organizira svaki sljedeci event
 
Član
Chuza je napisao(la):
lov2xlr8,druze ovo shvatam licno ovu sliku i to dalje napisano za mene licno uvreda,ziv ti bio meni ;)

ma de zezam se,sta se primate svi ko saucese,sorry ak sam te uvrijedio:)
i dalje se drzim tog da je za obicnog posjetioca 3km puno.meni nije ali nekome jeste.pozz i radujem se iducoj manifestaciji da bude svake godine bolja i bolja:)
 
Član
Vratilo se dosta raje radi te 3 km..nekome je puno nekome nije..sta se tu moze...bilo je dosta i svercanja pa 3km nije platio ni onaj ko ima i previse...ali to je uvijek tako....uglavnom za te 3 km si mogao ulaziti izlaziti koliko hoces...ja bio malo pa otisao u grad popio kafu pa se vratio...uglavnom event za 5...nek se nesto desava u gradu odmah je i raspolozenje na nivou..Vidio stare raje koju nevidjam cesto....Pohvale sve...samo nastavite ovako...
 
Top