Auto Software, Diagnostika, Tuning

Auto Software, Diagnostika, Tuning

Zdravo drugovi,

Imam jedno pitanje.Imam Autocom CARS CDP+ (do 2011) instaliran i crackovan.Htio sam da to probam.SLjedeci problem je sto neznam kakvi mi adapteri/kablovi trebaju da bi mogao spojiti to na auto.Gledam ove kablove na ebay od ODB ali neznam koji bi odgovarao i da li je to taj jer gotov uz svaki dodje i cd.Na ebay.de sam nasao set kablova od 40 do 60 eura za autocom pise ali vidim da ti portovi ulazi izlazi kako se vec zovu nemogu u laptop???zbunjen sam trebam pomoc :icon_question:.Pokusavam da to malo shvatim,instaliram razne programe,interesuje me pa se zanimam..Ako moze odgovor bio bih zahvalan.Hvalaa
 
Član
Dakle treba mi VCDS 10.6.0 ako netko ima i original može mi poslužit, pošto ga na oficial stranici više nema za skinut. Poželjno da je ENG verzija
 
Član
to su 12.12 to bi mi zaključalo kabal. Nema veze skinuo sam 10.6.0 i sve odlično funkcionira. AKo nekome treba mogu na PM poslat
 
Pozz,dali moze neko da mi kaze koja diganostika za mercedes slk 98 godiste da se korisiti.Jer nesto mi nije uredu sa kolima pa sam hteo da proverim stanje vozila.Hvala svima
 
Član
Pitao si me koja je namjenska dijagnostika za mercedes i rekao sam ti MB Star. Moze i autocom i to ti je igracka za malu djecu, svaka druga iscitana greska ce biti nepoznata. Uostalom to je drugo po redu sra... od dijagnostike poslije ELM327
 
Pozz,uzo sam mbstar.Dali ima neki strunjak ovde oko tog mbstar instalijacije itd?Inace imam preko vmdk xentry 2014.03 verzija pa sam hteo da nekog pitam dali mi jos nesto fali da bi instaliro jos.Hvala svima
 
Član
izisla je beta verzija vcds 14.0 i kad je instaliram trazi mi update kabla,eh sad ako uradim update hoce li mi se zakljucati kabal,hoce li biti neki nus pojava,inace kabal radi na 10.6 i 11.11
 
Top