AUTO DVD

AUTO DVD

E ovako momci, jel' se može auto dvd fino instalirati u auto kao da stoji da je kao original? Je li moguće ako jeste gdje se to može uraditi? pozdrav

2nudxk.jpg


solc2q.jpg


I jel' može neko u photoshopu probat uraditi da ivdim kako bi izgledalo
 
Član
moze se ubacit samo makni taj radio i to povise gde stavljas cigare nez ni ja.. i povezes kablove i ubacis.
 
Član
AhmedMetin je napisao(la):
da bude samo dvd bez cd-a i ovog praznog mjesta ? a gdj e semoze uraditi

ako mislis na dual din onda trebas da izvadis svoj player i to iznad playera i samo se postavi dual din i bude kao original ja sam ugradjivao u seata leona jos sam morao plastiku kupovati, aa u golfa 4 i mislim kako mi se cini u te skode da je to lakse samo te dvije stvari maknes i ugradis dvd,pa uradi sam sebi neznam zasto bi ti neko trebao za to
 
meni se cini da u svemu ovome ti najmanje kontas, covjek ti fino napisao a ti opet toplu vodu izmisljas,,,

ako ne znas sam zna se, odes u caraudio i kazes sta hoces, ljudi odrade i cao drugari, ali za cijenu ne pitaj
 
Član
Kupis masku za 2 din izvadis cd player svoj i taj gore pretinac iznad cd player-a stavi masku za 2 din ubacis dvd prethodno pokopcas djekove i to bude kao fabrika,ako ne kontas kako uradit dalje cemo na PM ;)
 
Član
Napisao ti je kolega vec gdje ima www.caraudio.ba Sarajevo, odes do Muhe moze ti on i ugraditi
A imas i SoundCarsystems iz Gradiske nadji ih na piku, ukucaj u trazilicu adapter ili blenda pa ce ti izbaciti za par auta ako nema za skdu konataktiraj ih
 
Top