Auto do 4500 KM?

Auto do 4500 KM?

Vozdra raja, kao što naslov kaže kupujem auto do 4500 KM . Bitno mi je da nije ispod 2000. godišta, obavezno da ima klimu i po mogućnosti 4 vrata. Također je bitno da je auto održavano i da me neće ostaviti na cesti. Već duže vrijeme prelistavam oglase i više nemam ideju šta da gledam, pa ukoliko imate kakvu ideju ili neko u vašoj blizini prodaje auto - pišite.

P.S. Fiat i ostali iz FLAR grupacije ne dolaze u obzir :D
 
Limit je takav kakav je, auto mi je potrebno a ne želim dizati kredit da bih kupio nešto skuplje. Auta ima do te cijene, redovno gledam. Možda bih mogao još 500 KM dodati ukoliko je auto registrovano. Imao Fiata, nisam poslušao ljude koji su govorili ne daj bože rata i Fiata :D Vjerovatno da ga nisam kupio sad bih imao 10 - 12 000 da kupim auto :)
 
Član
Za 500km gore možeš uzeti skodu fabiu. Mislim da je pouzdan i kvalitetan auto.2000 god moguce i sdi da bude...al benzin sigurno.
 
Limit je takav kakav je, auto mi je potrebno a ne želim dizati kredit da bih kupio nešto skuplje. Auta ima do te cijene, redovno gledam. Možda bih mogao još 500 KM dodati ukoliko je auto registrovano. Imao Fiata, nisam poslušao ljude koji su govorili ne daj bože rata i Fiata :D Vjerovatno da ga nisam kupio sad bih imao 10 - 12 000 da kupim auto :)
A jbg,sto si kupio krsa :D ja sa svojim nemam nikakvih problema,jos je cipan i vazda se dere. Skoda fabia ti je fin autic,kao sto hirurg kaze :)
 
Član
22e56656bd31f2a035a28e2faefa00d8.jpg



Morao sam:D

Zaozbilje , po tvojim kriterijima dosta toga je otpisano, jer zato para a da zadovoljava sve ostalo a posebno da je redovno održavano teško ide.
Za te novce ja bi bio baziran na finog i urednog Clia 1.2 benzin , motorić nepoderiv a dosta je jeftin za održavanje posebno na trapovima u odnosu npr. na Peugeot 206 , daju se naći i novokupljeni u BIH sa relativno malom kilometražom.
Može se za te pare birati i iz više klase tipa Focus ili Astra , ali to je daleko od redovno održavanog i provjerenog.
 
@dragone znaš da ja nemam problema s opelima, rado bih bertonku vozao :D

Šibni link @Skrabo

Drug ima fabiju 1.4 i ok je autić i imam je na umu, ona se može naći i ispod 4500.

@djordjep hahah imam tu istu sliku, skinuo prije par dana.
Bitno je da nije drljano, recimo da nije ulje mjenjano i sl. pa da mene zapadne kvar, pa da krv propišam dok ga dovedem u dobro stanje. Clio mi je mali alj opet sam gledao jedno sa 1.6 16v motorim, zna li iko kakvi su oni?
 
Član
A moze se i golf4 naci za 5000KM registrovan TDI :woot::woot::woot:

Golfa ima od 4500Km pa do 9000KM , tako kad god neko napise na forumu kupovina auta mora se golf ponuditi :D
 
Top