Audi sam traži parking...

Audi sam traži parking...

Član
Neznam da li je vec bilo,ako jeste sorry.
Dobar fazon,a tek usteda vremena :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=rgN8MOrss40&feature=player_embedded
 
Član
sminka podjes na kavu u centar sa i nema naravno mjesta izadjes iz auta i klikenes u autu de se provozaj sam i on tako kruzi gradom i kada ti zatreba posaljes sms haj po mene :lol::lol:
a sta ako je garaza puna i mora do lupam -3 hocel se iznervirat avudi pa pocne psovat svirat il ce bit kulturan evropljanin trazit dok nenadjee :lol::lol:

mada bi bilo ovako sminka negdje na parking sa naplatom poksuat uci/izaci samo izraz cuvara parkinga:icon_eek::icon_eek:
 
Član
sema911 je napisao(la):
sminka podjes na kavu u centar sa i nema naravno mjesta izadjes iz auta i klikenes u autu de se provozaj sam i on tako kruzi gradom i kada ti zatreba posaljes sms haj po mene :lol::lol:
a sta ako je garaza puna i mora do lupam -3 hocel se iznervirat avudi pa pocne psovat svirat il ce bit kulturan evropljanin trazit dok nenadjee :lol::lol:

mada bi bilo ovako sminka negdje na parking sa naplatom poksuat uci/izaci samo izraz cuvara parkinga:icon_eek::icon_eek:
Ako se uspije parkirati u mom gradu,gde se nezna ko pije a ko placa,skidam mu kapu,hehe.
 
Legend
Brane984 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
sminka podjes na kavu u centar sa i nema naravno mjesta izadjes iz auta i klikenes u autu de se provozaj sam i on tako kruzi gradom i kada ti zatreba posaljes sms haj po mene :lol::lol:
a sta ako je garaza puna i mora do lupam -3 hocel se iznervirat avudi pa pocne psovat svirat il ce bit kulturan evropljanin trazit dok nenadjee :lol::lol:

mada bi bilo ovako sminka negdje na parking sa naplatom poksuat uci/izaci samo izraz cuvara parkinga:icon_eek::icon_eek:
Ako se uspije parkirati u mom gradu,gde se nezna ko pije a ko placa,skidam mu kapu,hehe.


Pa u Derventi 4 ulice imaju :D i parking ispred katedrale onaj glavni
 
Nevjerujem u ovo, jer da bi ovo radilo sama garaza bi morala biti puna senzora i morala bi biti uvezana sa autom, jer nemoze on moze znat sta je uopce parkirno mjesto i gdje se smije parkirati a gdje ne.
 
Smeće... nepotrebno i besmisleno smeće.... :D
Je li moguće da sve više degenerika sjeda za volan pa im trebaju ovakve pizdarije, ili su ljudi postali isuviše lijeni... :icon_smile:
 
I tako jedan dan, onako sav umoran od posla cekas da ti stigne auto, kad on dolazi sav izlupan, izgreban, izudaran, i kaze "izvini gazda, malo mi se poje*ali senzori" :lol::lol: Zanimljivo ovo izgleda, ali sto se tice nas, ovo je za nas Sci Fi:lol::lol:
 
Član
il jos jedna ideja na ovo mozel da mu nesto kliknes i da ode auto na parking i ono da se opoba testira vrti ukrug slajdra koci mozda mu dodoju pajdasi pa se potegne sa njima koji putt a ti ga zoves hajd dodji po mene i vrati ti poruku setaj gazda mi se ovdje uzhebali derem ih ko lud hebo sam par bmw-ova

iskreno bezpotrebna stvar al sve je vise degenerika koji imaju para i traze ovakve igracke zao im placat vozaca a neznaju parkirat il im mrsko trazit parking
po meni bolj stvar taxi
 
Član
Franki je napisao(la):
Treba unazadit svu mogucu tehnologiju, zajedno sa onim jebenim wifijom iz kafica

debelo potpisujem... osim wi fi i lcd-ove sa turskim serijama, nemogu s rajom kafu popiti kako treba
 
pontiac_firebird_trans_am_knight_rider_desktop_1024x768_wallpaper286450.jpg
 
Top