audi a6 2.5 TDI quattro

audi a6 2.5 TDI quattro

rs6

Član
evo doslo vrijeme da i ja predstavim svoju vozilicu
u pitanju je audi a6 2.5 tdi quattro c4 model
103 kw
manuelni mjenjac 6 brzina
mahagonij
sportska profilisana sjedista ( s6 )
el podizaci svih stakala
el retrovizori sa grijacima
tempomat
automatska klima
xenoni
i jos dosta toga sto mi nije na umu trenutno ..... evo par slika bit ce uskoro jos ...



Uploaded with ImageShack.us
tek ispoliran


Uploaded with ImageShack.us
u ovo je vrijeme najradosniji :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
uvijek mi se sviđao ovaj audi,izgleda pravo dobar,ima i dobru opremu:cool::cool:
daj sliku siceva:icon_biggrin:
 
Član
Rijedak model ovog proizvođača, a da ga gotivim i da mi se sviđa.:cool:
Što je najgore, dizel je, ali mi se i ovaj motor sviđa jer je bolji od skoro svih koji su došli poslije njega. Ima komšo ovakvog sivog, oko 500.000km, a i dalje kao nov.;)
 

rs6

Član
OggyBoy je napisao(la):
Rijedak model ovog proizvođača, a da ga gotivim i da mi se sviđa.:cool:
Što je najgore, dizel je, ali mi se i ovaj motor sviđa jer je bolji od skoro svih koji su došli poslije njega. Ima komšo ovakvog sivog, oko 500.000km, a i dalje kao nov.;)

moj ima 370 000 na satu originalna kilometraza nikad motor nije otvoren .... meni je dosao sa nekih 60 000 nikad nekih znacajnijih kvarova nisam im'o auto je stvarno odlicno

i da nosi boju misano crvenu kao da ga je neko po narudzbi radio jer ja sam ga kupio bio je star 4 godine samo i nikad nije farban .....

evo slika sjedista col3 je inzistir'o :D
ne zamjerite sto je auto malo poprljavo :D ne stigne se vala



Uploaded with ImageShack.us
 

rs6

Član
..323.. je napisao(la):
Super su sicevi. ;) Jel se moze ovaj prednji kraj sica izvlaciti?

da da moze se izvlacit, ima i ono neko duvanje naslonjaca i donjeg dijela ( tvrdo - meko ) mada to i ne cackam :D
 

rs6

Član
raymo je napisao(la):
Imo mi je susjed ovakovog samo ja mislim sa 170ks 2.5 ali nije quattro 260 iso sa njime;)

da to nije novija verzija A6 ? posto ovaj je pravljen sa 85 kw - 115 ks i ovaj kao najjaci model TDI-a 103kw - 140 ks
doduse obicni je brzi dosta, doduse i ja sam ovog vozio 2 glave po obicnoj magistrali tuzla - orasje ( 3 sata ujutro da se razumijemo ) a po netu gledo ljudi voze koliko i pise mada ja to i ne derem toliko :D
 
Član
rs6 je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Imo mi je susjed ovakovog samo ja mislim sa 170ks 2.5 ali nije quattro 260 iso sa njime;)

da to nije novija verzija A6 ? posto ovaj je pravljen sa 85 kw - 115 ks i ovaj kao najjaci model TDI-a 103kw - 140 ks
doduse obicni je brzi dosta, doduse i ja sam ovog vozio 2 glave po obicnoj magistrali tuzla - orasje ( 3 sata ujutro da se razumijemo ) a po netu gledo ljudi voze koliko i pise mada ja to i ne derem toliko :D
neznam drug to je godiste ko u tebe sto posto nije noviji cak mislim 96da je ili 98 tako nesto znam nazad pise 2.5tdi motor je ja mislim petak redni ili sestak ako je se ugradjivao(to neznam jer se nnerazumijem u audije) znam da su i v6 dolazili taj moj prijatelj mi je pricao da je to auto ima fabricki cip momak ga zna dobro voziti oprobao se sa a6 od 140ks isto serija i dosta ga ostavlja kad ovaj dodje na 200 ovaj ide do 250 i onda lagano posustaje da se nisam vozio kad je se potezao nebi vjerovao a svidja mi se kod njegovog audija sto nije ja mislim imao asr i ta cuda vec cista snaga 1.2.3 samo tako slajdra i vuce ko sotona;)
 
Top