Audi A6 2.5 tdi potreban savjet vezano za motor motora

Audi A6 2.5 tdi potreban savjet vezano za motor motora

Član
Danas mi jedan covjek rece kad je cuo kako mi auto radi da je motor pri kraju, bio sam prije 10 dana kod majstora na dijagnostici i jos nekih stvari radio on mi nije nista rekao,sve bez greske. Zanima me gdje bi mogao provjeriti u kakvom je stanju motor. Ja nisam primjetio da imam nekih problema,i zanima me kako se auto ponasa kad je motor pri kraju...
 
Član
A sta kaze, sta je to on cuo, na sta misli, kada ugasis motor jeli se remenice odma zaustave ili malo jos okrenu?
 
Početnik
vjerovatno ima vec spremljenu pricu kako mora svasta raditi pa da ti nesto uvali tj da zaradi na tebi..Ako auto normalno ide,vuce dobro pali,nema nekih problema,onda nez sto bi motor bio pri kraju;)
 
Član
on je auto limar tako da dosta auta proslo kroz njegove ruke, kao cudno mu nesto radi nije nista konkretno rekao, nisam ga gasio, i ja mislim da je sve uredu ali opet kad tako nesto kaze pomislis mozda nesto i zna
 
Član
Mozda neka dizna da je prljava pa da malo tu oscilira, a ti motori imaju manu vremenom im bregaste pocu da se cuju ali opet moze preci sa tim koliko hoces....
 
Član
snimi klip kako ti radi motor i postavi na yt da se moze vidjeti pa ti se jedino tako makar priblizno moze nesto reci ili skrenutipaznja, a cini mi se da je taj strucan kao i vidoviti milan..
 
Član
auto kad se tek upali ujtru malo bucnije radi poslije sve ok sto mislim da je normalno za dizela, hvala na pomoci, dok budem imao vremena snimit cu klip i ubaciti
 
Početnik
Vedran87 je napisao(la):
on je auto limar tako da dosta auta proslo kroz njegove ruke, kao cudno mu nesto radi nije nista konkretno rekao, nisam ga gasio, i ja mislim da je sve uredu ali opet kad tako nesto kaze pomislis mozda nesto i zna

ako je auto limar neka se onda okani mehanike,jer i meni je limar mijenjao zupcasti i sl pa i stavio pogresan dihtung glave :icon_eek: koji me nakraju izasao dodatnih 835km:D msm to i nije puno kad se skontash da je dihtung pravi oko 80km,ma sitnica :lol::D
zato moja preporuka odvezi auto pravom majstoru ako vec imas sumnje ali nevjerujem jer kako ti kazes da auto normalno radi i vuce :icon_smile:
 
Član
edoze je napisao(la):
sta je moglo proci kroz njegove ruke,auto limar?:icon_rolleyes:

moglo je puno puno toga...svi oni uzimaju udarena, prave pa preprodaju....ali niđe veze otkud on zna da nece dugo.....mozda audi vise pregura od njega :lol:
 
Član
RE: Audi A6 2.5 tdi potreban savjet vezano za motor

GTi_Freak je napisao(la):
edoze je napisao(la):
sta je moglo proci kroz njegove ruke,auto limar?:icon_rolleyes:

moglo je puno puno toga...svi oni uzimaju udarena, prave pa preprodaju....ali niđe veze otkud on zna da nece dugo.....mozda audi vise pregura od njega :lol:

bas zbog toga sam i ja pomislio da se nesto razumije
 
Član
ej jbga ako on tako procjenjuje vjek motora on je genije, vozi i uzivaj ba pusti suplju;)
mjenjaj sto treba i to je to...
 
Top