Audi A6 2.0TDI

Audi A6 2.0TDI

Član
@davor kod nas je to dodatna oprema i kupuje se dodatno i uglavnom više je vozila koje to nemaju nego imaju.

a što se tiče paketa svjetala kod nas postoje 3 verzije obične halogne ružne malo je reć, pa onda xenon sa led dnevnim i fulled.

recimo dosta vozila izgleda isto , recimo imamo navi tipku dole na mmi kod mjenjača navi na volanu ali nemo navigacije i mnogi misle da imamo navigaciju a nemamo.

pa onda sjedišta obična, srednji nivo kao sportska i komforna, ova komforna sam vidio na 1 ili 2 auta

Dođe ono dosta opreme po defaultu...
 
Član
Do proljeca nista ne diram osim ako ne nalete kakve rs felege pojeftino*


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
US
lead9-2012-audi-a6-30t-quattro-review.jpg

2014-audi-a6-3.0-t-quattro-tiptronic-premium-sedan-headlight.png


EU
upload_2016-12-13_11-6-21.jpeg
dsc_5749.jpg
 
Član
us verzija ti je fullled far komplet a ovaj drugi ti je samo dnevno led a sjetla su xenon. tako da to nema veze eu i us :)
 
Član
E to me zanimalo za vjesanje.
A sto se tiče farova zanimljivo je kako su ovdje EU farovi traženi a dole U.S!!
Ja mislim da su EU ljepsi bez dodataka žutog i slično!
 
Član
Tu su fotke...nema nesto puno da se pokaze unutra :)

Posto su u ju es and ej oni farovi sa xenonima?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Ma bezveze mi je davati par hiljada eur na to...mislio sam da je jeftinije :) zbog onog zutog kineta* da dajem tol'ke pare, jok.
Sledece sto sam narucio je izmjena ulja i filtera....a na proljece chip (sa 177 na 228ks)
Biti ce nadogradnje ali ne nesto pretjerano...
I ovako sam prezadovoljan sa autom

@aServis... Vidim da si dobro upoznat sa cijenama

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Ono što nisam našao u autu kao cjelina pokušajem da kupim naknadno :) a to je kao n1 rotor felge 20 koje sam kupio i to je već druga slika i prilika, pa ona fullled farovi i jedan poveći unutrašnji upgrade mmi 3g sa 8" ekranom i još pokoja sitnica tipa hud, kamera i onda bi bio u kompletu zadovoljan sa opremom :)
 
Član
jDDBtC1.jpg



Ako neko naleti na ovih 5 dugmadi (fizicki se odvajaju od ostatka panela) neka mi javi :) nisam nigdje uspio naci samo njih, svi prodaju komplet panel.
Moji rade ali neko prosuo sok i stekaju, sto me uzasno nervira. Trazio po ebayu, otpadima u svedskoj....nema...ako naleti neko u Bosni, sura ce doci po to :)
Hvala
jDDBtC1
 
Top