AUDI A5 Sportback

AUDI A5 Sportback

George je napisao(la):
neznanijunak86 je napisao(la):
hvala momci :) a iskreno,vise volim manuelni mjenjac...volim kad ga vratim JA iz vece u manju! A da je uzet automatik,onda bi imao 140konja, jer nema sa 170 automatik! a da se zatamni,naravno da je u planu...kao i prednja maska od RS5,samo da saznam da li 100% pase saraf na saraf...ako neko zna neka mi javi...pozz

kako bola nema 170 ps automatik :lol: a lud si

dobro ti je auto drug ;)

ja znam sta su mi rekli,a to je da nema automatik 2.0 sa 170 konja,nego da ga isporucuju samo sa 2.0 sa 140 konja! Da li laze on i zasto, moraces ga ti pitati! hvala


BaXRS4 je napisao(la):
RS5 maska ne paše šaraf na šaraf ni blizu, nemoj mijenjati kruške i jabuke. Zna se tko proizvodi RS modele.

a od S5 modela da li pase?
 
Član
A koji je problem zato što čovjek nije uzeo automatik?
Mene da se pita NIKAD ne bi vozio automatika, pogotovo ne takav auto.

Inače... Meni je Audi A5 oduvijek bio najljepši Audi a vjerujem da i ti sad sam znaš zašto :)
Kupio si pravo STVORENJE!
 
Član
ma nebi ni ja nikad uzeo automatik a mogao sam birat brate hehe nego govorim da ima 2,0 170 ps tiptronik
 
http://www.ebay.de/itm/Audi-RS5-original-Kuhlergrill-Grill-A5-S5-S-Line-grille-/260802221381?pt=Konsolen_Halter&hash=item3cb9061545

A da li pase ova maska? naravno da nije skinuta sa audija RS, al vise lici na nju nego na S5...hvala na odg.!

George je napisao(la):
ma nebi ni ja nikad uzeo automatik a mogao sam birat brate hehe nego govorim da ima 2,0 170 ps tiptronik

mozda ima na pasatu,al na audiju A5 SB nije bilo...ako me on laze,onda i ja vas..a da je i bilo,opet ne bi uzeo automatik!Bila je opcija pasat b7,cc ili audi a5...i iskreno receno, kad sam na kraju usao u audija,nisam vise ni pomislio na prethodna auta...naravno,polozaj prednjih dioda je nezamjenjiv..bar za mene! ;)

Kick je napisao(la):
A koji je problem zato što čovjek nije uzeo automatik?
Mene da se pita NIKAD ne bi vozio automatika, pogotovo ne takav auto.

Inače... Meni je Audi A5 oduvijek bio najljepši Audi a vjerujem da i ti sad sam znaš zašto :)
Kupio si pravo STVORENJE!

hvala :cool:
 
Član
dobar, jedina zamjerka sto nije coupe, to je pravi a5... nek je sa srecom drug, i na bolje da promijenis ;)
 
BaXRS4 je napisao(la):
neznanijunak86: Od S5 odgovara.

http://www.ebay.de/itm/Audi-RS5-original...3cb9061545

A da li pase ova maska? naravno da nije skinuta sa audija RS, al vise lici na nju nego na S5...hvala na odg.!

dado307 je napisao(la):
dobar, jedina zamjerka sto nije coupe, to je pravi a5... nek je sa srecom drug, i na bolje da promijenis ;)

hvala druze :) a uzeo sam sb zato sto sam sada porodican covjek ;) a coupe je manji,tj nema prostora nazad...a ako Bog da uskoro prinova,pa mi zato nije odgovarao! Nadam se da razumijes :) a ujak ima coupe, MTM radio exterijer i motor,pa mozete zamisliti kakva je zvjerka :cool: mozda ste ga negdje i vidjeli,bijeli,na bih je tablama...
 
Član
znam drug mi ima coupe-a, zvijer je bas... al ako je prinova u pitanju, oprosteno je :icon_smile:
 
Član
Legendo ako stoji u opisu artikla da odgovara onda odgovara, nisam siguran za aftermarket proizvode. Ovaj gril sa linka bi morao ofgovarati, izgleda super ;)
 
dado307 je napisao(la):
znam drug mi ima coupe-a, zvijer je bas... al ako je prinova u pitanju, oprosteno je :icon_smile:

jel mu 310 konjica...?! :) jbg,moram misliti sada i na buducnost... ;)

BaXRS4 je napisao(la):
Legendo ako stoji u opisu artikla da odgovara onda odgovara, nisam siguran za aftermarket proizvode. Ovaj gril sa linka bi morao ofgovarati, izgleda super ;)

hvala lave :) pozz
 
Top