Audi A4

Audi A4

Putovanja.ba
Administrator
Al pazi jos nesto sto je bitno edo naglasit za Kia vozila, ima ih dosta na cesti, a pogledaj u oglasima. Uopšte ih nema puno, što znači da su ljudi zadovoljni i da auta traju, a plus 7 godina garancije, a dizajn odličan, Pogledaj recimo novi Santa Fe, po meni ljepsi od recimo novog Rav 4 ili Qashqai
 
Član
Da, da, na to sam zaboravio... meni se opasno svidja kia sportage, strasan auto, ali ih uopste nema u oglasima... ima, ali procenat onih u oglasu i na cesti nije ni blizu srazmjeran kao kod ostalih proizvodjaca... vecina ljudi je kupila novo auto, i obzirom da dug garantni rok, niko ne prodaje, jer za tu svotu novca je tesko kupiti bolji auto... govorim o manje-vise svim modelima ova dva proizvodjaca... i jos jedna prednost je sto se moze naci primjerak star par godina sa manje od 50 hiljada na satu
 
Legend
Slazem se za neke stvari, kvalitetom su jos dosta dosta ispod, bar recimo 2011 god drug ima ix35, auto trenutno ima nekih 80tak k na satu, nedavno sam sjedio u tom autu i zgrozio sam se u kakvom je stanju, prvenstveno koza tj ne koriste kozu nego skaj i recimo tu stede, zatim one plastike su se izlizale, ofucale, skripuce, ..
Mislim za te pare realno ne mozes dosta ocekivati.. ali imam osjecaj da se to pravi da lijepo izgleda i to je to, eh sad ako ta garancija pokriva i presvlacenje sjedista i obnovu tih plastika onda je to druga prica..
Bilo kako bilo, danas sam opet vidio kiu optimu i zaljubio sam se u taj auto, nadam se da ce im cijena brzo padati pa da sljedece godine odem u dojcland po jednu :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Za Hyundai ne znam noke, al kod Kia modela se promijenilo dosta, moja Kia i ova nova su potpuno dva različita auta (ovo govorim radi Golfa) ljudi su sve promijenili, i ovaj aktuelni model Ceed je odličan, od osječaja kad sjedneš u njega i kvaliteta izrade. A 2011 nije tako davno bila, što znači da svake godine rade nešto novo.

Optima je beton :) a cijena ok. ipak meni je Sportage trenutno na radaru al otom potom :) još sam momak pa nek Sportage čeka :)
 
Putovanja.ba
Administrator
audi%20a4%20556.jpg

Sajt Worldcarfans je objavio nekoliko novih špijunskih slika novog Audija A4, koji je inače "uhvaćen" tokom testova u Turskoj.
 
Top