Audi A4 Motoric centralne brave

Audi A4 Motoric centralne brave

Član
Vozdra raja, jedan drug mi ima problem sa zakljucavanjem na svom audiu a4 2000.god, stariji model.
Majstro mu je rekao da mu je crkao motoric centralne brave.
Eh sad, da li neko mozda ima taj motoric ili zna gdje se moze nabaviti a naj bolje bi bilo kad bi znao na koje aute iz VW grupacije jos ide takav motoric, sto bi mi svakako olaksalo potragu.
Hvala u naprijed.
 
Član
Kod B5 linije je vakum pumpa u gepeku i na njoj je sva elektronika za centralno i daljinsko...mislim da nepaše sa ostalih modela možda kojeg straijeg audija A6 i sl...
 
Član
Aham, pa i ja sam uspio da procitam da je naj vjerovatnije vakum pumpa kod njega.
Kad bih samo znao na koje se jos aute ugradjuje.
Ima li neki program na netu da se skine o uputstvima za dijelove kod VW grupacije, kao sto je za fiat alfa lanca onaj e-per??
 
Član
Mislim da je isto bilo na audiju 100 i na prvoj verziji A6 ostali ne vjerujem da imaju vakum pumpu pogotovo noviji...možda paše sa stotke ili prve verzije A6 eventualno 80 b4 ostalo nevjerujem...a i pitanje je da li ima razlika jer ovaj je ipak 2000 godiste i mislim da ima neka razlika sa i bez daljinskog kod tih pumpi...
Neko ko ima etku možda bi ti mogao pogledati po broju te pumpe koje su joj kompatibilne...
 
Top