Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Hvala kolega , mozda ali mozda zamjenim za iste ovake ali 18ke . Mada ni ovako nije lose .
 
Član
Odličan Audi..Fantastičan motor 120kw - quattro pogon..
Ovi za CH tržište su FuLL Opremljeni..
Sretno da se navozaš :D;):D
 
Član
dobre su felge, ne slušaj nikog šta ćeš. Lahko je reć stavi 18-19, i onda gledat na slikama, ili vozati se ko baja po cesti... kad imaš dva auta, daily i za vikend onda bi i moglo, izaćeš napravit par đirova, oćejfit i parkirat, ali ko će se zajebavat svaki dan na /35 profilu.... Lijepo i ove izgledaju, meni fale neki fini čepovi, ovako crno m ibezveze, bezlično izgledaju. Naravno da su veće ljepše, ali treba nać neki kompromis, a to je 17" definitivno...
 
Član
Pa i ja bas se oko toga premisljam ,dal 17 ili 18 jer imam u ponudi ste felge kao sad . Ali opet ako stavim 18 eto profila 40 i nisam nista dobio za razliku od 19 . Tako da najvjerovatnije ostaju ove koje cu izlakirat da budu skroz nove i nove gume da sam miran i to je to .
Danas se autic napokon i ispolirao . Sijao se ali tek danas sam vidio njegov pravi sjaj . I sve sitnice i tackice su nestale . Tako da sam prezadovoljan





I da cepovi na felgama su orginalni ,ali ih je prosli vlasnik presao karbonom audijeve znakove jer ih je vozio na pasatu ,medjutim ispod karbona fali amblem audi i sad je samo rupa kako taj znak fali
 
Član
Sad blago zatamni sva stakla i mjera, ja ne bi nista vise dirao. Malo su mi izduvi cudni, ali mozda je do slike
 
Super Moderator
ko ti je poliro auto, da idem auspuh zavarit? :D

vrati znak na gepek barem, mani tih fazona :)
 
Član
Haha vari i polira odjednom lik :p Audi je dosao sa skinutim znakom i meni je iskreno i ljepse , jos dok nadjem spojlercic na gepeku bice ok . Razmisljao sam zatamnit al bicu kao neki krimos na crnom autu :p
 
Super Moderator
Ma nije ljepse bez znaka nazad. I ja volim kad nema oznaka, al kad nema znaka onda mi mutavo izgleda :)
 
Član
Pukni 50% i mjera, nece bit previse tamno vjeruj. Radio sam ja skoro b6 crni isto, 50% mu sjeda samo tako
 
Član
Uradicu i folje samo dok malo stanem na noge . Hocu da rjesim jos ulje u mjenjacu ,optiku i gume 2 nove i onda ide malo ljepote
 
Član
Danas se nesto radilo ,poslije ugradnje borda pocelo mi je svjetili da nemam vode u brisacima pa sam i to rjesio danas .

Poslije promjene krajnice uradjena spura , i volan ispravljen , jos je 1 stepen mrvicu udesno pomjeren ali ok .

Zatim sam napao interijer da ofarbam i popravnim sitnice koje me kopkaju . Uradio sam centralnu konzolu i ostala mi je jos vozaceva i suvozaceva ali to dok mi dodju prekidaci .





Sliku zavrsnog rada nemam jer sam kasno zavrsio ,pa ce biti sutra .
 
Top