AUDI A3

AUDI A3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Default je napisao(la):
fina trojka, samo ove crvene neonke na podu bodu u oci to je cudo i izgleda kao neki putokaz na seoskom tefericu. Skidaj to sto prije, a sve ostalo je 5

Audi je zvjer buraz kad ga vidis uzivo josh je bolji 2xzvjer drugo covjek ima ukusa za 10 vidi se na autu da je bez iti jedne dzidje viska ja nemam rijeci samo extra nema sta....
 
Član
Auto je zvijer, svidja mi se full...Sam naprijed...Zamjerki nema :) Sam polako po ovim nasim cestama (uzas su)!
 
Član
Zavidnih ljudi ima...

edit : I što je najgore od svega, taj gore ni nema auto, i ako ima, nema nista dobro sigurno...a onda nađe normalnim ljudima podcjenjivati njihov trud i uloženi novac :icon_rolleyes:
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Zavidnih ljudi ima...

edit : I što je najgore od svega, taj gore ni nema auto, i ako ima, nema nista dobro sigurno...a onda nađe normalnim ljudima podcjenjivati njihov trud i uloženi novac :icon_rolleyes:

To si u pravu, sve je u pitanju zavidluk, haj da mu je neko rekao ko je isto radio sebi al strogo profesionalno, al ovako uvijek se nadje neko zavidan, zavidluk je uvijak postojao medju bosanskim narodom, a i uvijek ce postojat..

A, sto se samog audija tice, svaka cast na ulozenom trudu i parama, meni ne izgleda nimalo lose...
 
Audi je odlican, ovi gore sto blate po njemu ne cijene ni ulozeni novac ni preradu, a da ne kazem ono O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA!!!!!!!!!!!!!!:cool: PS Stopke su prva liga
 

JD.

Član
ne kontam sta se bunite sto se ovdje dizu teme ? znaci neko ko se tek registruje ne smije komentarisati necije auto u garazi ako nije bilo u zadnje vrijeme novijih postova ??

e majko mila kojim se vi glupostima opterecujete

kad ste tako pametni sto onda ne zabranite komentarisanje uopste u garazi, nego samo nek vlasnik postavlja novosti oko auta i to je to...

pa nije ovo offtopic ili neki deseti podforum pa da je glupo dizati teme


p.s. ne vise svi 24sata dnevno po netu pa da stignu upratit svaku temu ;)
 
stvarno ni meni nije jasno sto se buniti za ovo dizanje starijih tema...pustite ljude, ako hoce da sta napisu (pogotovo u projektima clanova, i u garazi) sta vam ima smetati, preskocite tu temu kad vidite da je stara i gotvo, neka admini opominju koliko hoce.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top