Audi A3 krst volana

Audi A3 krst volana

Član
Postovanje forumasi,
Imam sljedeci problem, krst volana na Audiu A3 8L iz 2002 godine mi je dobio lufta, to je dijagnoza majstora sto kod njeg odrzavam sva auta do sad. Npr u voznji se ne osjeti i ne cuje nista, medjutim kada vozim polahko prvom ili drugom brzinom preko rupa cuje se lupanje koje se prenosi na volan i bas me iritira.. takodjer kada auto stoji u mjestu i volan pomjeram lijevo-desno cuje se lupkanje.. rekao sam majstoru odmah da to skida da vidimo sta je, ustanovio je da je do krsta medjutim kaze da ne moze skinuti krst volana jer imam ugradjen zeder, koji je zavaren i kaze nije to nista opasno, vozi tako..
Pa mene sad zanima moze li se to odraditi a da ne izgubim zeder, i da li je opasno voziti ovako? Taj krst volana je glupost koja kosta 30 KM po piku i najradije bi zamjenio drugim jer me bas iritira ovo lupanje.. Pozdrav

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Član
ja bih na tvom mjestu ovako:
u nedzaricima preko puta kasarne ima servis koji ugradjuje zeder, odes kod njih ako nista , vidi sta kazu ili se dogovori sa njima jer se razumiju u zeder a imaju i servis gdje rade ostalu mehaniku pa ti mogu rijesiti i taj krst volana
 
Top