audi a3 8l 2002

audi a3 8l 2002

Član
znam ja kako on ide, i to je pristojno za nase uslove, al bilo bi to mnogo bolje da se chipuje, probaj neki s model trice pa ces vidjeti o cemu pricam, pa se bar tome pribliziti nebi bilo lose :cool:
 
Član
polo tuner je napisao(la):
pa sad chip mi je manje vazan jer auto ide kao blesavo 131ks na 1000kg ne moram ti pricati kako ide.fele spustanje malo optiku sto se tice farova i stopova bi radio unutra je top ozvucenje extra ali polako sve ce to nekada biti nedovoljno :D

Lijep A3. 1000 kg ima možda bez motora :D
 
tako mi pise u papirima kad je prazan

interesuje me sledece jer stari mi je mehanicar a necu njega da pitam jer ce mi odma felge skinut.sa 17kama ovim kolika je mogucnost da sjebem trap jbg znate kakvi su putevi kod nas u bh ja bas pazim sto se tice toga al opet me nekako strah da nece to otic onda ce ic celicne na njega 15ke
 
Član
druze onda i ne skidaj 17ke ako se bojis da ce ti stari razjebati sjelo. koga god znam da mu je stari uticao na auto nikad nije ostvario sto je hteo. tako da ostavi 17ke i samo nadji negdje gewinde i spustaj ga. jer prije il posle opet ce stari reci da skines bilo koje vece felge ako provoza auto a provozace ga. sad da ce felge nesto pretjerano razarat trap ako ne divljas nece jer nije put bas toliko haotican.
 
Član
ja bolje cuvam ovjes na 17kama ljeti nego na 14kama zimi, ono ljeti pazim na rupe, neravnine , sve i ovjes ne osjeti jer sta ce da mu bude ako nema nekih ozbiljnijih udara ili brze voznje po losem putu, dok zimi na 14kama kontam debela guma pa ne pazi se na rupe previse kontas amortizovat ce guma ali nije tako :icon_biggrin:
 
http://www.pik.ba/artikal/7583456/alufelge-5x100-16-golf-bora-skoda/ sta mislite o felgicama dobijam ih u zamijenu za svoje mada malo su manje.
 
ma vec sam se predomislio :D nego iznerviro se dns gdje god moram polako svaki prelaz pruge polako svaki lezeci stani ubaci u prvu kreni nagazis na muhu koda si preko cigle preso :D
 
Super Moderator
Nije to bas tako al hajd. Lezeci i na 12 kama trebas da stanes i u prvu i lagano.. Najjaci su onu u trecoj preko lezeceg a nista ne sjebaje ovjes vise od lezecih nebitno kolike su felge
 
biste li mi vi neko rijesenje ponudili da ostanem na 17-kama a da nekako ublazim to zapravo ne mora se to ublazit nego samo da ne izjebem trap.mozda da zmem neke 17ke sa malo visom gumom a da su malo uze
 
Član
druze ne prestavlja tebi toliko velicina felge bitnije ti je da nisu teske. a najbolje ti je predji na 15ke 195/65 nece nista biti trapu
 
Top