Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
GreenDevil je napisao(la):
fin audi, vidjo sam ga dok je bio u bivseg vlasnika a par puta smo se mimoisli u Srebreniku i Ormanici

Mozda u Feb. i Martu i nekad u Junu :) :) ;) sad ce opet u Augustu u tom dole pravcu :)
 
Član
:123: I KAKO TI SAD udjes utjeras kola u garazu, a niska garaza, jel moras izbijat plafon ?
:p :p :p
 
Član
Ima dobrih detalja na autu ai muziku je Muha odradio da valja :cool:

sta si sad ubacio umjesto onog prijasnjeg dvd-a kazes da ga je onaj izvadio :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ima dobrih detalja na autu ai muziku je Muha odradio da valja :cool:

sta si sad ubacio umjesto onog prijasnjeg dvd-a kazes da ga je onaj izvadio :icon_question::icon_rolleyes:

Jest na zalost ali jbg.ko je bio klosar taj je i osto ;) A uzeo sam drugi DVD i PS3 kontam da ubacim.
Sve sam to uzeo pa kad dodjem kuci onda cu da ubacujem.....
 

IGY

Član
mislim da nije fino nekoga nazvati klosarem, pgotovo na forumu gdje ga vise raje zna nego tebe, ako ste tako dogovorili onda je to to, sta sad momak sto je od mene kupio ibizu treba pricati o meni, ja sam zadnji kablic sto je bio od muzike skinuo, panele sa vrata poskidao i vratio fabricke, ali takav je dogovor bio i nema se tu sta pricati ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da nije fino nekoga nazvati klosarem, pgotovo na forumu gdje ga vise raje zna nego tebe, ako ste tako dogovorili onda je to to, sta sad momak sto je od mene kupio ibizu treba pricati o meni, ja sam zadnji kablic sto je bio od muzike skinuo, panele sa vrata poskidao i vratio fabricke, ali takav je dogovor bio i nema se tu sta pricati ;)

A od kud ti znas kakav je dogovr bio :) ja se ne boji mreci mu i u oci da je klosar i kad jest :) :) a on sto je to izvadio i dao auto u katasrofalnom stanju to je ok ha ;) A ja kako sam cuo od raje niko dobro ne prica za njega :) Izvadit DVD reci da je crko mislis da je to fer :icon_question: Lagat da je servis u radio na autu mislis i to da je fer:icon_question: Lagat da je klima ok? Da je zakljucavanje ok da je alarm ok ima se sto sta nabrajat i kazem da KLOSARRR i to je mala rijec za njega ;) ali hvala bogu sve sam ja to vratio kako treba i cak u bolje stanje nego sto je bilo a ima se sto sta jos da pise ti ako hoces samo reci ;)
 

IGY

Član
samo kazem da nije fino a ti kako god hoces
po meni ti si kriv stop si uzeo auto u takvom stanju, imas fino servis, mastore na svakom cosku, pa fino pregledas auto i ako je uredu kupis, a ne kupis i kad vidis da si se zavalio pljuvat po nekome.....
 
Top