Audi 80 B4 quattro

Audi 80 B4 quattro

Član
"Ponovio se".
Izletio povoljno, a taman i jest snijeg, posla na njemu ima, a najveci gume i registracija :eek:

Audi 80 b4
Gorivo benzin
motor 2.8 v6
Pogon quattro sa blokadom diff-a, probao ovih dana na ljetnim gumama, odusevljen.
Od opreme ima klimu, abs, servo, el. podizace, el. retrovizore, grijanje u sjedistima, kozu, alu 16ke.. i sve je u manje vise dobrom stanju.

ok20eu.jpg

ftd1cx.jpg

2m46psp.jpg

o6cmqb.jpg

317frdu.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Motor ima zvuk :D Performanse su solidne, al' potpuno drugacije od turbaka na koji sam navikao pa cu vidjeti sta cu.. farbanje na proljece, do tada srediti ovjes.
Motor mi je zao mijenjati zbog zvuka sestaka, al' necu se puno misliti ako naleti 20v turbo.
 
Super Moderator
Danas ja gledo jedan 2.7T motor, sa turbinama 1000KM, dobro bi mu sjeo haha
dobro audi izgleda, rijetko se ovo vidja kod nas, nek je sa srecom
 
ovo je audi iz sarajeva. licno sam ga gledo. losije je stanje uzivo nego na slikama. ne pljujem po autu samo kazem sta sam vidio. svidjaju mi se karakteristike ali treba ulaganja. jel ovo mislis svaki dan vozit? plin? ili je ovo vikend auto? nemoj skrtarit na slikama nadalje. ako se ne varam ove sto si objavio sa pika su. previse puta sam ga gledo pa sam zapamtio. sretno sa kupovinom. :cool:
 
Član
ovo je audi iz sarajeva. licno sam ga gledo. losije je stanje uzivo nego na slikama. ne pljujem po autu samo kazem sta sam vidio. svidjaju mi se karakteristike ali treba ulaganja. jel ovo mislis svaki dan vozit? plin? ili je ovo vikend auto? nemoj skrtarit na slikama nadalje. ako se ne varam ove sto si objavio sa pika su. previse puta sam ga gledo pa sam zapamtio. sretno sa kupovinom. :cool:

Ne znam, vrlo moguce je da je na slikama bolji, al' limarija je skoro pa u odlicnom stanju, nije lupan, nije radjen, samo jedna obrva zadnja malo zakacena, korozije nema bas nigdje, ni na lafetama :D lakira se komplet auto na proljece. Ulaganja treba, al' nije mi zao u ovo auto ulozit, potencijala ima brdo, recimo
Kocnice su od S2 girling 60 dvoklipna klijesta, prilicno skupa stvarcica tako da mi nije tesko zamijeniti diskove i plocice da sve bude beton.
Motor je odlican samo malo estetski zapusten (bice slike) tako da i jedan redovan servis na motoru nije veliko ulaganje.
Pogon radi odlicno itd.
Unutra ima nesto posla, al' ni blizu na drugim autima starim 20 godina.
Izduvu cu se posebno posvetiti, zvuk mu je svakako *eben, hocu da bude pre*eben.

Slika ce biti kad se bude radilo, trenutno zavrsavam registraciju, jedna tablica je izgubljena pa se malo zakomplikovalo.

Auto je za svaki dan, ne za vikenda i ne planiram raditi plin, nisam nikad vozio na plin, vise volim jaci motor za te pare ubaciti.
 
Top