audi 80 B3 1.8s

audi 80 B3 1.8s

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
potrebna mi je pomoc! zanima me potrosnja audia 80 B3 1.8s 90ks sa karburatorom i sa SPFI znaci direktnim ubrizgavanjem goriva
 
Dobro ocuvan sa urednim ubrizgavanjem (pricamo o KE-Jetronik-u) uz malo paznje nece preci 8 litara u gradu, a na otvorenom ide i ispod 7 litara (pricam iz iskustva a ne iz cula kazala price) ;) Sve u svemu odlican auto..
 
imo sam u Corradu taj motor, moze trosit 6.5L na otvorenom ali da vozis 5-om 60km/h, znaci ne smijes dodit gasa, a inace je izmedju 7 i 8L otvorena a po gradu dizeli trose 10 pa ti skontaj
 
Pa trose kante razvaljene..Ja vozim Audija 1,6 TD svaki dan na poslu i nikada jos nije presao 6,5 litara dizela na 100 KM...
 
roki_actros je napisao(la):
Pa trose kante razvaljene..Ja vozim Audija 1,6 TD svaki dan na poslu i nikada jos nije presao 6,5 litara dizela na 100 KM...

ja za svaki svoj motor mogu garantovat da je 100% ispravan, sta god da se pokvari odma se mijenja ;)
a za mene gradska voznja znaci prva-druga, nekad i treca
 
Član
ja sam vozio 80-ku B3 1.9E i to je bio žedan stroj mogu vam reć :icon_smile: jako žedan...
 
Član
George je napisao(la):
ja sam vozio 80-ku B3 1.9E i to je bio žedan stroj mogu vam reć :icon_smile: jako žedan...

ima i u pug-u 405-ci taj 1.9 benzin, nije normalno koliko moze potrosit
znam za ovaj audijev 1.8 da provjereno ne trosi puno

drug je ugradio audijev karburator u svog golfa, osjetno manje trosi
 
George je napisao(la):
ja sam vozio 80-ku B3 1.9E i to je bio žedan stroj mogu vam reć :icon_smile: jako žedan...

cudo i nebio zedan 83 kw :icon_biggrin: , neko nece povjetovat takav motor mi bio u golfu dvici koji je u njemackoj kupljen davne 1995 i tamo atestiran i vozili smo ga 2001 kad smo kupili novi auto u tu dvicu pao legendarni 1,6 dizel :D

trosio je al je tad gorivo bilo ono kazes ladno ko ga šiša :icon_biggrin: da je sad tako
 
Pa mora srkljati 10 litara dizela prva druga u blokadu, bos pumpa odvrnuta a motor na 16.toj specijali..No hajde ne bitno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top