Audi 100 c4 2.8 v6

Audi 100 c4 2.8 v6

Član
Za te pare je on fenomenalan, sta ces drugo kupit, jedino obratit paznju malo na stanje motora i mjenjaca , ako je to uredu, ta cijena je poklon
 
Član
Taj Audi je iz Zavidovića,neki dan je prošao na šlepi vjerovatno za Banja Luku.Imao je neki kvar(auto bilo u Limp Mode-u),nije htio vući,tako je makar pisalo u oglasu.
 
Član
To je taj. Kvar je otklonjen, ne znam sta je bilo al sam ga vozio danas, nema definitivni nikakav problem sa vucom.

Samo mi je frka da ne kupim macka u vreci.
 
Član
Prvi audi koji sam kupio bio je 93 god 2.6 v6 sa 150ks i bio je predobar. Ja sam ga prodao sa 470000 na satu i tada je isao jako naravno uz pravilno odrzavanje.
Motor kao motor je neunistiv i dosta jak ali i dosta zedan, rijetkost je da ces ga kombinirane pustit ispod 10 litara.
Auto je tesko pa obrati paznju na prednji ovjes. Ja sam na svom mjenjao unutarnje kineticke koji znaju pocesto otici. Lafete takodjer. Obrati paznju i na kocnice, pakne na njemu idu kao lude u odnosu na ostala auta koja sam vozio. Znaci fokusiraj se na prednji trap da nema zveckanja i vibracija pri kocenju i motanju, te jacem ubrzanju.
Za taj automatik ne znam, moj je bio 5 brzina saltung i vjerujem da je bolja opcija. Ako je sve uredu trebao bi potegnuti ispod 10s do stotke.
Pocincan je pa ako igdje ima hrdje znaci da je udaran, u suprotnom nece zahrdjati. I modul klime mu cesto zna otici, a rijetki su na otpadima jer su dosta trazrna roba. Mislim na digitalni modul naravno.
I to je otprilike to...
 
Super Moderator
pocincan jest, al ako ima hrdje to NE ZNACI da je udaran.. autu je 25 godina ljudi, budite realni. nek ga je kamencic negdje zakacio kako ne treba il neko na parkingu tu ce pohrdjati, nema to veze s udaranjem
 
Član
To jos uvijek istrazujem posto se i meni isto ucinilo.

Inace to sto je amer, ima li veze sa odrzavanjem. Specifican alat ili nesto posebno da trazi drugačije od audija istog za evropsko trziste.
 
Član
kako mozes malo uletiti u vodu?

to bi vec objasnilo zamjenu karambolki za evropske. ono sto sam ja vidio, provjerio i iskusio u voznji auta ne odaje apsolutno ni po cemu da je prezivio tako nesto. iako mi se auto stvarno svidja, a i gledajuci realno, za te pare odnos ulozeno-dobijeno je smjesan, meni je nesto sumnjivo oko njega.

Nešto sam danas načuo da je nekad malo uletio u vodu,sad da li je istina...
postoji li nacin da ti provjeris to ikako?
 
Član
kako mozes malo uletiti u vodu?

to bi vec objasnilo zamjenu karambolki za evropske. ono sto sam ja vidio, provjerio i iskusio u voznji auta ne odaje apsolutno ni po cemu da je prezivio tako nesto. iako mi se auto stvarno svidja, a i gledajuci realno, za te pare odnos ulozeno-dobijeno je smjesan, meni je nesto sumnjivo oko njega.


postoji li nacin da ti provjeris to ikako?

Pa valjda je naprijed samo uletio u vodu,ako šta više saznam pisat ću ovdje.

A to za cijenu što govorite,pa pogledajte malo,nisu ni drugi nešto skuplji.
 
Poslednja izmena:
Član
Znam dobrog majstora u bl, sutra ce on na full provjeru sto se tice mehanike, elektronike i svega slicnog. Vidjecemo kako je i sta je.

A s druge strane, to da je podvala, vidjecu sta ce biti poslije majstora sutra, ako se tu sve pokaze kako treba uzecu ga dan kod sebe i provjeriti i brojeve sasije i to, da vidim kako to izgleda.

To da se na ovom pada zagarantovano, moze svasta biti. Mozda prodjem i ekstra. Zavisi od mene i koliko ja provjerim sve na autu prije toga.

Samo da skinem langetu sutra pa se bacam na to.
 
Top