Audi 100 C3 Typ.44

Audi 100 C3 Typ.44

Rijec je o Audiju 100 C3 serija iz 1988 godm novi model, unutrasnjost slicna kao u audija c4.
Motor je 2.0 dizel , redni petak, proosle godine je uradjena generalka motora, karike, leteci, lezeci lezajevi, svaki dihtung promjenjen, glava motora kompletna uradjena, regulaza Bosch pumpe, novi filteri, usisna grana ociscena, stavljena sira cijev auspuha od pocetka do kraja , i jos
Auto posjeduje, servo volan, ABS,siber koji moze i na kipu, maglenke, sva 4 diska , Sony Xplode, audio sistem Subwofeer 1300w , pojacalo 500w, Alu Felge itd..
Auto je jos uvijek u fazi sredjivanja, ima mnogo toga u planuu , nadam se da ce se vremesnki sve srediti, jer auto ostaje kod mene , nemama namjeru ga prodavati
 
Poslednja izmena:
Yx2whn.jpg
ipAubJPTj
p9Jcul0mj
iplCJD27j
ipIHxykXj
ippVAFFWj
ideWEahZj
 
Super makina! Imao takvog 5-6 godina samo benz 2.3 motor, imao i digitalnu klimu...samo riječi hvale imam!
PS. Puštal vodu u kabinu kad su kiše?
 
solidno izgleda ja bi samo stavio neke dobre felge i spustio ga
imam felge, postavit cu neke slike kako na njima i izgleda, sad ih radim, poliram falc ,, a za spustanje, to ide obavezno, samo nmg da nadjem nikakve plinske amortizere, pa cak nmg ni opruge da nadjem za njega, jako je tesko, al u potrazi sam
 
Slike felgi koje imam na audiju, trenutno su u fazi sredjivanja, poliranje falca i farbanje srca felge, u koju boju, jos odlucio nisam ,al crna ostati nece,, pa ako imate vi neki prijedlog za boju recitee
pbtqlbNDj
idsmS1NFj
idb8Rvpbj
eyoHmDcVj
ey2WZqg0j
exuAte4tj
 
Stigli i neki novi dijelovii,, potraga za satom je trajala jako dugo ali napokon je nadjen :D sat od audi 100 2.2 turbo quattroo sa board, comp, saticima za voltazu, pritiskom i temp, uljaa :D :D :D
pcBvn72Yj
f0SaynT1j
exOtPHYCj
 
U toku je sredjivanje felgi, ispoliran je falc i srce je pripremljeno za farbanje, jos samo da odlucim u koju boju, ako ima neko neki prijedlog neka kaze
patlMnj9j
idpAti4jj
p7qyI1z4j
 
Top