AUDI 100(A6) 2,5 TDI (1991-1995) Savjeti???

AUDI 100(A6) 2,5 TDI (1991-1995) Savjeti???

Planiram pazariti ovu limuzinu, s tim da se uklopi u 5 milja maraka, auto koje mi je zapalo za oko je 1992 godina a motor je onaj od 115 KS.... Zanima me cjena odrzavanja ovog vozila, moguci kvarovi, mane i vrline???

Svi savjeti su dobro dosli?!
 
Član
Vozio sam ja davnooo nekad tog Audija A6 c5 kakol 1995 godina lići na Audija 100
motor 2.5 TDI 140 konja gradcke vožnje oko 9 l.
auto solidno ide izdržljiv je samo tako ja ga se navozo i ćovjek posle mene bez ikakvih problema . . .
udoban od opreme imo autom. klimu sve el. i sve je radilo po meni fino auto . . . nećeš se pokajat
mada mu je zadnji kraj malo nestabilan i zna zaplesat :D
 
Super Moderator
Trazi sebi quattra i novijeg, 95-96 godiste jer ipak stara su to auta. Ja sam imao dva audija jedan 96 bio a jedan 97 oba su 2.6 quattro bili.. Ovog 97 uvezao iz svicarske sa 350000km, prije 10-ak godina ja mislim ne sjecam se tacno i navozao se eno sad majstor koji mi ga je odrzavao kupio i dan danas ga vozi jedino sto je plin ugradio.. Auto ima sigurno preko pola miliona km.. Moj savjet ti je quattro i benzinac noviji malo. Tezak je auto pa klasicno zna se rasklapati al nine to toliko skupo odrzavati. Neces na trke ici s njim al jest nezgodan kad mu guzica pobjegne. Trebas pripaziti cesto zice od akumulatora jesu li uredu i jel sve stegnuto jer je ispod sjedista zadnjeg pa se lako zapali
Ne znam sta vise da ti kazem
 
Top