Astra G

Astra G

Član
Evo ovako, posto sam recimo novi, red je mozda da i predstavim svoje auto. :) Dakle rijec je o Astri G, 2001. godiste, DTI 1.7 motor Economic. Ja sam licno prezadovoljan jer mi je ovo prvo vozilo i gledao sam da to bude bar ekonomicno, i ne previse skupo za odrzavanje. Pomalo ga sredjujem, uredjujem, inace volim da cackam, i sve uradim sam. Svi savjeti i komentari su dobrodosli.

Od planova sam ispostovao "bure", LED pozicije, LED unutrasnjost (nebo) i donekle LED centralna konzola, ovih dana i ostalo tj instrument tabla itd, rucno sam sam ispolirao farove pastom za zube, ne ODLICNO, ali recimo da je ispalo MNOGO DOBRO!
Radovi koje dalje planiram su:
-sredjivanje plastike (centralne konzole) objepljivanje folijom ili farbanje u metalik crnu
- staviti bolje zvucnike u vrata umjesto orginalnih i visokotonce ugraditi
-farbanje pojedinih dijelova (mozda tek u proljece radi zime) karambolke nedavno me zaparali na parkingu u Sarajevu :/
-ubacivanje LED kosih maglenki
-xenoni
-Alu 16' felge
-Poliranje farova al ono bas xD ITD......

USKORO VISE SLIKA


Pozdrav svima i hvala unaprijed! :)))))

IMG_3159 copy.JPG IMG_3144 copy.JPG IMG_3159 copy.JPG IMG_3145 copy.JPG IMG_3146 copy.JPG IMG_3158 copy.JPG vala unaprijed :)
 
Član
Hvala druze, trazim evo na piku, samo je problem sto su 4 serafa pa je mali izbor :/ al uskoro ce leci nove aBd. :)))) Pozdrav
 
Fina Astra, na prekidače puhanja/grijanja imaš one prstenove alu uzeti, imaš ih polovno nabaviti puno ljepše izgleda, pošto vidim da imaš ovaj ukras oko mjenjača. Nedavno sam gledao gewinde na piku pa isto ako planiraš raditi to sve one su tu jako potrebne, a za dalje detaljnije prerade pitaj dragona on je svoju ispreturao više puta zna je u šeraf.

Sretno u radovima...
 
Član
Hvala prijatelju, haha ama ja mislim da je ova moja vec malo spustena jer svako malo zapnem negdje :confused::confused: ali eto i to je u planu aBd. :D prstenove sam gledao po 25$ su :S to mi je previse nekako dati jedino ako naletim polovno sto kazes. Evo upravo sam zavrsio LED na instrument tabli i citavu konzolu prednju, jos samo farbanje centralnog dijela prednje konzole, posto me nervira vec ova stara xD sad kontam sta da radim, mozda u crnu pa lakom preci, u kao "KLAVIR CRNu" :S samo se bojim da ne zabrljam sta :/ Sljedece sto ce biti su maglenke kose ovakve samo ne sa ovim crnim okvirom xD

led-maglenke-tuning-styling-slika-11573908.jpg

Ovakav sam kontao naslonjac, nemam velikog izbora tu:

NASLON-ZA-RUKU-TOP-PONUDA_slika_O_806780.jpg

Pa ako ko ima sta u ponudi, neka ponudiiii :)))
Trenutno moram promijeniti ulje, vec sam 10.000 presao, neki savjet, koje sta itd?? :) poz

Hvala :))) :D
 
Član
meni su ovi naslonjaci sranje..probaj sa vectre naci ili astre orginal..

pa ako nadjem opelove naravno, to bi najvise volio :( al eto ako nalete.. a maglenke sam kontao ubaciti u ovaj V ugao na dnu karambolke gdje su plastike, ja mislim da ce "leci" pravo, probacemo, ako ne bude stimalo nista :D hvala pozz
 
Član
ne svidja mi se ni naslon i maglenke al ukus je ukus :D Sretno dalje :)
pa dobro mislio sam kombinovati ovaj naslonjac sa ovim dijelovima poput retrovizora, i oko mjenjaca ovaj detalj, mozda i te prstenove za reglere klime nabavim pa se mozdaaa nesto uklopi.. ne znam sam vise :S hvala na savjetima i komentarima inace sam jako neodlucan :D
 
Savjetujem ti samo org stvari ovo je ostalo smeće, pogledaj na piku ima par bertonki po otpavima u njima najčešće ima tih prstenova...
 
Top