Astra G Sport

Astra G Sport

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Opel Astra G Sport,3 vrata,met crna.
Oprema : el.kaket,klima,maglenke,kožni volan+komande,kožna kugla mjenjača,diskovi na sva 4 kotača,4 zračna jastuka,pranje prednjih farova,alu 16,recaro sjedala,bijeli tacho.

Na auto je dosad stavljeno : prednji opc2 branik , prednja opc2 maska , opc2 originali farovi s original xenon d2s , opc2 pragovi , opc spojler zadnje haube , lajsna zadnje haube "irmscher" , crna metalic boja s perlom opc boje(Arden blau)opc1 original ovjes -25mm , opc1 original ispuh , glavčine s rasponom rupa 5X110 i većim kočnicama 308mm / 260mm , K&N panel filter .
Kožni interijer "silver edition" s grijačima sjedala , središnji tunel "silver edition", volan "Astra coupe turbo" , opc papučice , naslon za ruku "irmscher"

I otprilike to je ukratko

plan je još zadnji branik opc2,retrovizori opc i naravno opc motor kad naleti prilika.
 
Član
ovo mi se svidja, vidjet sve originalno a ne neki supleraj na autu... respect i samo dalje
 
Član
ITALY je napisao(la):
kolega sa Opel Tim-a, pozz i nek si se ovdje malo parkirao.
Astra je primjer za ugledati;)

astra je beton
evo ITALY raspitaj se sta je covjek mijenjao da predje sa 4x100 na 5x110
 
Član
jedna od boljih na forumu..mogu zamisliti s felama kava je..extra je astra i pametno sto si sve oridjidji staavljo a neke 'garaza' brendove..;)
 
Član
Hvala na lijepim komentarima !!

što se tiče motora : još uvijek je unutra 1.6 16v (x16xel) od 74kw. ja se nadam da će naletjeti 2.0 turbo:icon_smile:.

zaboravih reći da je sad na autu zimski set čeličnih felgi s gumama 205/50R16 , a za ljetni set su kupljene felge od Astre GTC Opc line 17 cola i bit će gume 215/40R17 . Nemam sliku felgi na svom autu jer sam ih kupio kad sam mijenjao kočnice,ali evo ih na autu s kojeg su skinute,stare su oko 5mjeseci.
 
Član
druze svaka cast za azdaju nemam reci samo tako nastavi i naravno detaljno nas izvestavaj o daljem radu poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top