Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
edo_benz je napisao(la):
eeee jes jes :cool: malo si me iznenadio dok sam te ja skontao ti prodje ko na toj dionici se malo brze vozi ja bio sa bijelim vw caddy family life pozurio kuci :lol:

Hehehe, ma slabo sam ti vidio, zurio za Mostar, trebao nesto hitno u ljekarnu svratiti pa sa time odlutao...
 
Član
Stigli pinovi i lifteri. Liftere namontirao i prezadovoljan sam sa njima, a pinovi ce sacekati da uhvatim vremena za skidanje tapacirunga. Slike objavim uskoro. Usput se zahvaljujem Little Dragonu sto me uputio.
 
Član
2nu4pdf.jpg

Uskoro ce biti malo vise slika, a ovo sam stroknuo jer sam radio osvjetljenje srednje konzole, jer nisam mogao nasicati sta je sta, po mraku....
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se tabla:cool:
ima li vas u nedjelju na pisti da probam novog volva ?:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sviđa mi se tabla:cool:
ima li vas u nedjelju na pisti da probam novog volva ?:icon_biggrin:

Bit ce CoL3 sigurno ljudi. Ja nisam siguran da cu doci, ali ako se planovi promjene onda dolazim...
 
BHT Ovisnik
treba mi netko tvoje klase da se probam malo odmjeriti da vidim kako stoji,valjda bude netko:cool:
 
Član
opa, sta si to uzeo, mogao bih promjeniti planove za toga... Skontam se danas jer bit ce pravo dosta dobrih kolica...
 
BHT Ovisnik
istog volva,isti motor sve,kako sam razbio svog uzeo ovog za dijelova,al nov set kvacila na njemu pa ide znatno bolje od mog, to je mog i *ebalo,pa rekoh da vidim kako stvari stoje :D
 
Top