Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
g0go je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
samo ti otezavaj auto :lol:

Hihi, dzaba. Nece mu uskoro biti vazno koliko kila ima ;) .

Goca ,a 2 racea u Mo se najavljuju za slijedecu sezonu ,cupat ces ti sve iz njega i izuvati se jos ,pa nije valjda da se povlacis u gledaliste ;),nebi bilo interesantno bez astrilaka.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
samo ti otezavaj auto :lol:

Hihi, dzaba. Nece mu uskoro biti vazno koliko kila ima ;) .

Goca ,a 2 racea u Mo se najavljuju za slijedecu sezonu ,cupat ces ti sve iz njega i izuvati se jos ,pa nije valjda da se povlacis u gledaliste ;),nebi bilo interesantno bez astrilaka.

Buraz, zar mislis da bih nakon toliko trazenja auta za Race, odmah nakon prvoga odustao? :)
Astra ce biti tu, bar jos ovu sezonu, da pokazem to sto sam slozio...
 
Član
Ljudovi, u potrazi sam za OMP-ovim volanom Corsica. Pa vas molim, ako imate ili znate nekoga da ima, a da bi prodao, javite mi. Hvala puno!
 
http://www.ebay.com/itm/Suede-Deep-Dish-Steering-Wheel-Corsica-Style-14-BLACK-Red-Stitch-OMP-350MM-/261114667650?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3ccba5a282&vxp=mtr
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
http://www.ebay.com/itm/Suede-Deep-Dish-Steering-Wheel-Corsica-Style-14-BLACK-Red-Stitch-OMP-350MM-/261114667650?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3ccba5a282&vxp=mtr

Hvala Dragon.

Evo par novih sličica....
Jedna kod Boost666-ove kuće
1zy8nrk.jpg

Napuštena na kiši....
rwt9br.jpg

Mislim se da li da stavim ove siceve, sta vi mislite?
2nladcz.jpg


... Dosta za sada! ;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
nije ovo za tvog auta;)

Hvala, ovo sam cisto bezze ubacio i uslikao, nasao sam jedne dobre iste kao kod mene samo sto su kozni... tj. profilisani, a kožni. Ali mozda ni od toga nista, jer cu najvjerojatnije narucivati nova OMP-ova dva prednja sica i onda sam miran.
 
BHT Ovisnik
tvoji mnogo bolje drze,ja sam sebi ubacio kozu,inace sam protiv nje,ali je odrzavanje vrh,te udobnost drama bolja:icon_biggrin:
 
Član
Vidjena astra neki dan na otpadu Lotus,bas je kultura i dobra,samo mi je nekako odignuta bila ili mi se cinilo,msm da sa vcrs vidio sandy-a sa ovim felgama :cool:
Koza obavezno :icon_biggrin:
 
Član
sreto je napisao(la):
imas na piku neke isto omegine al mocnije izgledaju od tih

Vidio sam toSre vec te, profilisani su i izgledaju pravo dobro. Uz put NEMOJ ME ISPALITI ZA SUBOTU! :D

Skrabo je napisao(la):
Vidjena astra neki dan na otpadu Lotus,bas je kultura i dobra,samo mi je nekako odignuta bila ili mi se cinilo,msm da sa vcrs vidio sandy-a sa ovim felgama :cool:
Koza obavezno :icon_biggrin:

Da, neki dan sam bio u Lotus-a, uzimali nakav G60 :))). Astra jeste odignuta, ali ce, ako bog da srece da uzmem gewinde, biti u podu. Sandy voza Brock B1, a kod mene su Power Tech ;). Hvala na lijepim rijecima ;)

CoL3 je napisao(la):
tvoji mnogo bolje drze,ja sam sebi ubacio kozu,inace sam protiv nje,ali je odrzavanje vrh,te udobnost drama bolja:icon_biggrin:

Naletio sam na jos jedne, pa cu viditi na cemu cu zavrsiti...
 
Top