anti-tuning

anti-tuning

Momak radi na autu , ti djelovi sto vidite su greskom poruceni , momak je u Afganistanu i sve radi preko zene tako da nekad stvari pogresno dodju , zbog toga je htio prodati al se sad naljutio i ostavit ce je sebi , ja mu dalje pomazem u svemu , ima malo drugaciji ukus al sastavit ce finu Astru sa nekih 350ks jer treba sad iz Zagreba da mu stignu neki djelovi sto smo narucili , takodje su kupljene gewinde od Topica kw v1 i u autu je sve Alpine sto se tice ozuvenja , type R nova serija zvucnika je vratima koji sami kostaju 400km , zato samo lagano sa komentarima auto je u fazi izrade :cool:
 
Početnik
A na topicevu su dr*ali koja je imala skoro isti spojler.Ali samo sada je ova antituning.Meni su jedini fail patosnice i one nalje po autu a spojler moze proci ;)
 

OmO

Član
A daj ba, oni tamo stavili trizinu tempru :icon_eek:
Ovo jest pomalo anti-tuning, zbog onog branika i spojlera..
 
Član
I zar neki mogu svrstati tu Astru u kategoriju Antituning??...Ali eto svako ima svoje misljenje.....

:icon_exclaim:

2841290iku.jpg


484.gif
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nije anti vise spojler skinut kao i branik , ceka se novi

ja bi rado vozao ovu astru, naravno bez ovog zadnjeg spojlera. Pricao mi je Adi skoro za ovog momka, drago mi je sto ces ga izvesti na prav put, kad zavrsite projekat postavi nam sliku auta, nek pozale sto je stavise u antituning:cool:
 
Top