anti-tuning

anti-tuning

Član
Meni predobar onaj sa ALien furkom...i ono ne spada utuning, jer ga covjek niej ni tunirao, ono je vise nekako mi ide na show car, da pokaze mozda strucnost ili nesto tako...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Meni predobar onaj sa ALien furkom...i ono ne spada utuning, jer ga covjek niej ni tunirao, ono je vise nekako mi ide na show car, da pokaze mozda strucnost ili nesto tako...


ne znam za shta god da je zna se na shta auto treba lichit - na sve samo ne na ono - meni ono izgleda ko ono vozilo shto te u lunaparku voza kroz kucu straha :D:D:D
 
Član
KoKUz je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Meni predobar onaj sa ALien furkom...i ono ne spada utuning, jer ga covjek niej ni tunirao, ono je vise nekako mi ide na show car, da pokaze mozda strucnost ili nesto tako...


ne znam za shta god da je zna se na shta auto treba lichit - na sve samo ne na ono - meni ono izgleda ko ono vozilo shto te u lunaparku voza kroz kucu straha :D:D:D

Hehehe, to jeste, ali svejedno bi se barem ja sjebo po mraku da vidim ovu prikazu u retrovizoru, pa ti pricaj st aoces haha :D
 
Član
ko se ne bi sjebo kad bi ti nesto takvo prilazilo... zamisli drotovi se zastekaju negdje i prilazis im s takvim autom.... :) :)
 
Član
Sale je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
evo konacno i slike tog strasnog kadeta o kojem se toliko prica

2001550314582262414_rs.jpg
tog kadeta vidam u maglaju kad prolazim kraj onog primusa odma iza tunela,dole bude cesto parkiran.a primus se ja mislim bavi metalnim konstrukcijama.a taj garant radi tu pa sebi od reslova spojler napravio

dobar za sjest malo odmorit haha
 
Član
ma ne treba ni boju mjenjat, samo skinut po jedan auspuh s obje strane i ona je ko lutka ;)
 
Top