Alufelgen Polieren von Puki

Alufelgen Polieren von Puki

Legend
a u pm..... felge su bolesne :icon_eek::icon_eek:
a tvoj rad , sto da uvijek ponavljam , znas ti to !! :cool:
 
Član
Franki je napisao(la):
Svaka cast super ovo radis :cool:
A i potpis ti je.... :lol::lol:

:cool:

a za potpis se zahvaljujem drugaru i na onoj jelen pivi..prepoznace se on :icon_smile:

enesss je napisao(la):
a u pm..... felge su bolesne :icon_eek::icon_eek:
a tvoj rad , sto da uvijek ponavljam , znas ti to !! :cool:

hvala prijatelju :icon_smile:

tvrdoglavi je napisao(la):
nadjes kakvu puniju felgu i odneses Puki-u da ti napravi ogledalo za brijanja :D svaka cast ;)

nikakav problem :cool:
 
Član
La Grande Finale :icon_smile:

IMG_3846-1.jpg


IMG_3848.jpg


IMG_3849.jpg


IMG_3856.jpg


IMG_3858.jpg


zalazak sunca :icon_biggrin:

IMG_3860.jpg


IMG_3862.jpg
 
Član
krije puki tajnu poliranja, kao sto se krije formula za atomsku:lol::lol: moramo ga zavezati i patiti, uzmemo neke njegove ispolirane i lagano prelazimo papirom 80, ako nece da kaze pocnemo sa papirom 40, ma popustio bi on... ili mozda nebi:D
 
Član
mokeBass je napisao(la):
krije puki tajnu poliranja, kao sto se krije formula za atomsku:lol::lol: moramo ga zavezati i patiti, uzmemo neke njegove ispolirane i lagano prelazimo papirom 80, ako nece da kaze pocnemo sa papirom 40, ma popustio bi on... ili mozda nebi:D

ne bih popustio, sta god da im uradite ja bih opet na kraju vratio moje felgice u zivot :lol:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xos2MnVxe-c[/video]
 
Član
Centra Turbo 15"

IMG_3935.jpg


IMG_3936.jpg


IMG_3937.jpg


IMG_3939.jpg


Ove fotke su malo losije jer su fotografisane mobilnim telefonom...bice boljih slika cim izadje sunce ;)

DSC00170-1.jpg


DSC00171.jpg


DSC00173.jpg


DSC00175.jpg
 
Član
tek sada "pravo" cijenim ovo sto radis... nakon sto sam uzeo fele i hajd da probam cisto za prvu pomoc, poceo polirat... a ja posla :icon_eek: :icon_eek: pogotovo tko prvi put radi, eto nas je dvoje radilo, cak i direktor(tj. shelby sa foruma) pripomogao u "trljanju"... pa nikad zavrsit, jos nam jedna zadnja ostala za svrsit... :lol:

i da ma ti si bolestan hahahah :D
 
Član
pukim48 je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
krije puki tajnu poliranja, kao sto se krije formula za atomsku:lol::lol: moramo ga zavezati i patiti, uzmemo neke njegove ispolirane i lagano prelazimo papirom 80, ako nece da kaze pocnemo sa papirom 40, ma popustio bi on... ili mozda nebi:D

ne bih popustio, sta god da im uradite ja bih opet na kraju vratio moje felgice u zivot :lol:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xos2MnVxe-c[/video]

koji si ti kralj:lol::lol::lol:
ps opet odlicno odradjeno
 
Član
7OZ je napisao(la):
Svaka ti dala :icon_eek: :cool:

hvala ;)

nedim98 je napisao(la):
Svaka ti cast ! ;)

:cool::cool:

Limpi je napisao(la):
tek sada "pravo" cijenim ovo sto radis... nakon sto sam uzeo fele i hajd da probam cisto za prvu pomoc, poceo polirat... a ja posla :icon_eek: :icon_eek: pogotovo tko prvi put radi, eto nas je dvoje radilo, cak i direktor(tj. shelby sa foruma) pripomogao u "trljanju"... pa nikad zavrsit, jos nam jedna zadnja ostala za svrsit... :lol:

i da ma ti si bolestan hahahah :D

da sam normalan ne bi ovo radio :lol::lol::lol:

mokeBass je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
krije puki tajnu poliranja, kao sto se krije formula za atomsku:lol::lol: moramo ga zavezati i patiti, uzmemo neke njegove ispolirane i lagano prelazimo papirom 80, ako nece da kaze pocnemo sa papirom 40, ma popustio bi on... ili mozda nebi:D

ne bih popustio, sta god da im uradite ja bih opet na kraju vratio moje felgice u zivot :lol:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xos2MnVxe-c[/video]

koji si ti kralj:lol::lol::lol:
ps opet odlicno odradjeno

jebes normalan zivot, kome to treba :lol::lol::lol:
 
Top