Alfisti.com.ba.

Alfisti.com.ba.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alfa Romeo Team Bosna i Hercegovina

Dakle za sve ljubitelje Alfa Romea.. dovoljno je da volite Alfu i dobrodosli ste na forum... imamo i kutak za vlasnike ostalih talijana :)...

www.alfisti.com.ba
 
Član
E pa neka vam je sa srećom i od mene, kad sam počeo da vozim hehe prvi mi je bio FIAT 125 special i imao sam nekih dvadesetak, što 125-ica a što 132-ki :) tako da talijanska auta znam napamet :) i dok nisam sjeo u 5-icu BMW stalno sam uzimao FIAT e :) pozz svima
 
Član
šakal40 je napisao(la):
E pa neka vam je sa srećom i od mene, kad sam počeo da vozim hehe prvi mi je bio FIAT 125 special i imao sam nekih dvadesetak, što 125-ica a što 132-ki :) tako da talijanska auta znam napamet :) i dok nisam sjeo u 5-icu BMW stalno sam uzimao FIAT e :) pozz svima

malo je rec da je tema stara pola godine:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
šakal40 je napisao(la):
E pa neka vam je sa srećom i od mene, kad sam počeo da vozim hehe prvi mi je bio FIAT 125 special i imao sam nekih dvadesetak, što 125-ica a što 132-ki :) tako da talijanska auta znam napamet :) i dok nisam sjeo u 5-icu BMW stalno sam uzimao FIAT e :) pozz svima

malo je rec da je tema stara pola godine:lol:

E pa sad ako je dobra tema onda je bezvremenska :), a meni svaki forum na temu auta dobar :)
 
Član
šakal40 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
malo je rec da je tema stara pola godine:lol:
E pa sad ako je dobra tema onda je bezvremenska :), a meni svaki forum na temu auta dobar :)
NOVI CLANOVI FORUMA

S postovanjem

Molimo sve nove clanove da kada im se odobri registracija na forum ucine slijedece:

1. predstave se u temi NOVI CLANOVI

2. Postave slike svoje vozilice u temi BH TUNING GARAZA

3. popunjavanje profila : datum rodjenja i lokacija

4. Gledaju malo teme i datume i ne podizu teme starije od 1 mjeseca ako nemaju posebnog razloga


U protivnom se komentari i teme brisu s foruma
lijep pozdrav;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top