Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
dumpors je napisao(la):
mazda6 je napisao(la):
druze stvarno mi je zao sto ti se je desilo, sretno u nastavku
Ah,sta se moze,iz svega treba izvuci nesto dobro,evo npr ja se mjesecima tjeram da odradim ove farove i nikad nisam jer me bilo strah branik skidati. A sad silom prilika branik na lakiranju a ja odradio ono sto odavno želim:cool:

hahah e to ti je sreca u nesreci :cool:
 
Član
Auto je zavrseno konacno, evo slika,ja sam zadovoljan, ima mala razlika u nijansi ali mislim da nije previse.
Sa farovima sam takodje zadovoljan,malo su izmijenili prednji kraj auta, mislim nabolje:lol:





 
Član
drago mi je da si rijesio pukotinu na karambolci a ovo sto si farbao u farovima je odlicno ispalo;);)
 
Član
Extra alfa, stvarno auto vredan pažnje, bas bih voleo da vozim tu alfu :icon_biggrin: Samo napred u sređivanju;)
 
Član
12012011155.jpg

By dumpors at 2011-01-14
 
Član
Dobra ti ova naljepinica na blatobranu iznad zmigavca :icon_biggrin: samo kad bi se moglo vozati bez ove prednje tablice kvari joj izgled :icon_sad:
 
Član
Hvala ekipa;), auto bez tablica ne moze,a ovako u stranu daje neki poseban izgled alfama. Toliko sam navikao da kad bi mi bila na sredini, ne bi valjalo.:lol:
A naljepnica QV je rucni rad, to sam nabacio cim sam je kupio da se malo razlikuje od ostalih

img3969b.jpg

By dumpors at 2010-04-11
 
Top