alarm i daljinsko otkljucavanje ???

alarm i daljinsko otkljucavanje ???

jel neko imao iskustva sa ugradnjom alarma i daljinskog zakljucavanja,ovog jeftinog koji sve skupa kosta manje od 100KM?U auto shopu na stupu alarma kosta nekih 60-70KM da li to sta valja i jel se isplati ugradjivati?takodje daljinsko otkljucavanje za dvoja vrata kosta oko 50 KM,da li se to isplati raditi uopste,koliko je kvalitetno?hvala svima na odgovorima.
 
Pa neznam bas kakvi su ti ovi jeftini ja imam Gemini i sasvim dobro funkcionise imao sam i Eskalibur bio je za nijansu bolji od ovog prvog. U svakom slucaju koliko vrede valjda ce toliko i raditi probaj nemas sta izgubiti
 
Član
leonardo_kemo je napisao(la):
jel neko imao iskustva sa ugradnjom alarma i daljinskog zakljucavanja,ovog jeftinog koji sve skupa kosta manje od 100KM?U auto shopu na stupu alarma kosta nekih 60-70KM da li to sta valja i jel se isplati ugradjivati?takodje daljinsko otkljucavanje za dvoja vrata kosta oko 50 KM,da li se to isplati raditi uopste,koliko je kvalitetno?hvala svima na odgovorima.

ja sam radio i ugradivo ta jeftinija i niko se nije zalio placo sam alarm 70 km godina dana garancije a danjisko 40km
 
Član
ja imam scorpion,ne sjecam se tacno koliko sam ga platio,,sam sebi sam ugradjivao,ima skoro dvije godine kako radi besprijekorno,jedino sam imao problema s alarmom,previse osjetljiv,tako da sam alarm ukinuo,,zakljucavanje i dalje radi samo tako;););)
 
Član
izvini na offu.meni treba centralno i daljinsko za dvoja vrata.gepekt mi je na struju.kolko se to jeftino da nac
 
Top