Adrenalin-dokumentarni film o ilegalnim trkama u Nišu

Adrenalin-dokumentarni film o ilegalnim trkama u Nišu

Evo po meni jedan zanimljiv klip o ilegalnim trkama u Srbiji ,tačnije u Nišu krajem 90-ih . Ima finih auta ,ja sam uspio skontati Renault 5 ,Corrado ,ima i golfova. . Naravno duja je neizbježna :D Možda se nekom svidi,ima zanimljivih citata :D


<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/EysNksyjLH4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Nasli 4 glupana i oni se nesto kao dokazuju! A najgori mi je ovaj sa R5! :icon_mad:
 
Nafurali se na NFS, samo sto u igrici ima "play again" a stvarnom zivotu game over i 2m bez geometra.....

Nek se oni trkaju, neka ginu, samo da nekog drugog ne ubiju.....:icon_mad:
 
Član
sta mislite koliko ih je zivo, koji su sretnici prezivili ovo utrkivanje na zimskim gumama
al ne dokazuju oni nista oni samo vole brzinu:icon_question::icon_question::lol:
 
Član
Sad odjednom svi uzorni i primjerni građani i niko ne krši propise, ne voli "očepiti" po gasu, a laprdaju po tuning forumu. Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, ćao.
 
Kako će se nafurat' na NFS kad početkom 90-ih nije ni bilo NFS -a ? :D Upravu je Oggy,svi sad uzorni a svi su bar jednom probali od semafora do semafora :D
 
Najveci problem sto je 90-te (vecina koja pise) vozala tute po sobi, sada je to sve laprdanje i naklapanje..Isto tako vecina tih koja sad kucka ne prelazi 60 i svi su kako Oggy rece fini gradjani (al u kurcu), a price su: "Sad sam Allam 100-ju oko vjecnice haveru moj moglo je jos ali nisam stio" ..Adrenalin je cudo..Ni mozak tad ne pomaze.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Najveci problem sto je 90-te (vecina koja pise) vozala tute po sobi, sada je to sve laprdanje i naklapanje..Isto tako vecina tih koja sad kucka ne prelazi 60 i svi su kako Oggy rece fini gradjani (al u kurcu), a price su: "Sad sam Allam 100-ju oko vjecnice haveru moj moglo je jos ali nisam stio" ..Adrenalin je cudo..Ni mozak tad ne pomaze.

Ne kazem da nismo i mi isto ovako glupi bili, ali ovo je emisija koju su gledaoci mogli vidjeti na TV-u! I mislis da je pametno da to ide na TV!?:icon_question:
 
Pa nije pametno ni da ide Seherzada, Opalo je lisce, Esmeralda i slicne safunjare pa ide sve to..Pa kad ide to smetlje nek ide i ovo...To je nekada bilo WOOV ganjati se po ulici, gasanja i sl. sada je to svakodnevnica, svaki klinac gasa, i stema bankine, bandere i sl. Svatko danas vozi, svatko ima auta, sve su gaseri, trkaci, stemaci i sl.
 
Top