A4 B6

A4 B6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uskoro bi trebali uzimati porodični auto a u planu je a4 b6 1,9 TDI. Pa bih vas zamolio za savjet sa koliko konja dolaze ovi 1,9 tdi koja im je potrošnja,kako se krece cjena kod nas(kolika je realna cijena),da li se isplati uvoziti i kolika je carina...Šta očekivati od opreme,šta bi normala bilo da ima?? Na šta najviše obratiti pažnju kod kupovine ovog auta.
Svaki savjet je dobrodoašao.
Hvala!!!
 
Član
1.9 tdi ti dodje sa 100/115/116 i 130ks a potrosnja ko i kod svakog drugog dizela sa istom zapreminom..zavisno od noge na gasu...od 6-10l a kod nas cijene mozes pogledat na piku i m.a.r.k.e.t.u..sve zavisi od godine proizvodnje (imas ih od 2000te do 2004te), kilometraze, opreme i u kakvom su stanju...vidjo sam ih i po 17-18 a i po 25 milja...sto se tice uvoza porez 17% a carina 13% pa digitron u ruke i udri al mislim da mozes dobrog i ovde naci do nekih 20 milja...a oprema je sirok pojam jbg imas raznih paketa sto obicnih a sto s-line a ti najbolje znas sta bi volio imat u autu a i kolko para toliko muzike...kod kupovine ga zviznes na dijagnostiku, provjeris turbinu a i ako slucajno uzmes tiptronic(bolje manual) onda obavezno provjeri mjenjac..to im je slabija strana...
 
Član
Da ne otvaram novu temu a4 2005 godište volan je sa desne strane koliko prerada ima da se to prebaci sve na lijevu koliko bi to otprilike koštalo i isplati li se uopšte to raditi???
hvala
 
Član
darko13 je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu a4 2005 godište volan je sa desne strane koliko prerada ima da se to prebaci sve na lijevu koliko bi to otprilike koštalo i isplati li se uopšte to raditi???
hvala

Neisplati.
 
Član
teško je naći urednog i očuvanog dizela kada se uvozi! inače su zgazili puno km:icon_smile::icon_smile:jedino ako ima tkz scheckheft da je servisiran uredno pa se može i kilometraža provjeriti!!;);)
 
Član
olensoner je napisao(la):
@darko13
hmm da li se isplati, pa zavisi koliko auto kosta?
prepravljanje ti je od 1000 do 1500eura

Auto košta 15000km ocarinjeno ako bi bilo 1000 1500eur to bi se onda isplatilo,ima li neko da je to radio ili bar da ima predstavu šta sve treba mjenjati šta prebacivati????
 
Član
šta fali da je na desnoj strani!!! kad pretičeš prouči nešto i halali lijevu stranu auta i imat ćeš audi A2 hahah!:lol::lol:šala mala;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
@darko13
hmm da li se isplati, pa zavisi koliko auto kosta?
prepravljanje ti je od 1000 do 1500eura

Auto košta 15000km ocarinjeno ako bi bilo 1000 1500eur to bi se onda isplatilo,ima li neko da je to radio ili bar da ima predstavu šta sve treba mjenjati šta prebacivati????

nova kontrolna tabla
nova letva volana
nove rupe na zidu do motora...ja mislim da se ne isplati
 
Član
gaga je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
@darko13
hmm da li se isplati, pa zavisi koliko auto kosta?
prepravljanje ti je od 1000 do 1500eura

Auto košta 15000km ocarinjeno ako bi bilo 1000 1500eur to bi se onda isplatilo,ima li neko da je to radio ili bar da ima predstavu šta sve treba mjenjati šta prebacivati????

nova kontrolna tabla
nova letva volana
nove rupe na zidu do motora...ja mislim da se ne isplati

u neki auta i novi brisači i šofer šajba...

Onaj audi a4 prije ovog gore navedenog imao je problema sa prednjim trapom ima puno djelova na ovjesu pa se hoće rasklimati na našim cestama,
umene je rođak imao problema sa tim al valjda su popravili kod novije generacije tu manu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top