A4 B5

A4 B5

Član
Aladin46 je napisao(la):
Dobarrrrrrrr.... ;)
Ali,ne sjecam se da sam ga ikako u gradu vidio... :icon_rolleyes:

allroad je napisao(la):
Fin audi ;) al kako ga ne vidjam po gradu
primjetio bi ga sigurno na ovim 18-kama ;)
golfa vidjam stalno ali audija nikako

ArminM je napisao(la):
dobar avdija,vidio sam ga par puta u travniku,kao i ovu tricu,kad idem na faks vidim dosta sredjenih travnickih auta dole pred radnjom,dole oko bajrinog motela;);)

Drugovi hvala....Zar nas ima ovoliko iz Travnika :icon_smile:

Felge su stavljene prije 2 dana,zato niste mogli skontati :)

Ajde da napravimo neki skup,da se malo druzimo ebbemu belaj :):icon_smile::icon_question:

Aladin46 je napisao(la):
Dobarrrrrrrr.... ;)
Ali,ne sjecam se da sam ga ikako u gradu vidio... :icon_rolleyes:

allroad je napisao(la):
Fin audi ;) al kako ga ne vidjam po gradu
primjetio bi ga sigurno na ovim 18-kama ;)
golfa vidjam stalno ali audija nikako

ArminM je napisao(la):
dobar avdija,vidio sam ga par puta u travniku,kao i ovu tricu,kad idem na faks vidim dosta sredjenih travnickih auta dole pred radnjom,dole oko bajrinog motela;);)

Drugovi hvala....Zar nas ima ovoliko iz Travnika :icon_smile:

Felge su stavljene prije 2 dana,zato niste mogli skontati :)

Ajde da napravimo neki skup,da se malo druzimo ebbemu belaj :):icon_smile::icon_question:
 
Član
Ma nije problem nikakav...za prvi put ja zovem kafe.... :cool:
Ima nas iz Travnika,samo ne spamamo puno..... :lol:
 
Član
pa ima vas iz travnika poprilicno,i ima dosta sredjenih auta,eto ja znam koji nisam iz travnika bar 10 ljudi sa extra sredjenim autima,i koliko znam nesto su se oni prosle godine i sastajali,osnivali nakav klub,proverspeed cini mi se,ili tako nesto,drugi to bolje znaju od mene sigurno;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
pa ima vas iz travnika poprilicno,i ima dosta sredjenih auta,eto ja znam koji nisam iz travnika bar 10 ljudi sa extra sredjenim autima,i koliko znam nesto su se oni prosle godine i sastajali,osnivali nakav klub,proverspeed cini mi se,ili tako nesto,drugi to bolje znaju od mene sigurno;)

Ima nas dosta,znam i ja sve,ali sve su to momci na svoj fazon :) a klub je "Overspeed",a ne moraju biti samo iz travnika,napravimo temu da ne spamamo ovdije :) pa da to bude jedan vikend...mislim da nam nebi bilo lose :);)
 
Član
Dobar audi,samo nevidim razlog ne spustanja jer je ono sad vislji nego sto je bio na fabrickim 15" od 5-10cm pa ti vidi koliko je to,tako da kad bi ga spustio 4-5cm opet mozda nebi bio na onoj fabrickoj visini... ;)

A mogu misliti koja ti je borba na tolikim felugama.. :D:D:D
 
Član
Danas odlucio napraviti neku promjenu...
Stopke sam malo bojio,meni se svidja...:icon_smile:
Evo koja slikica u toku radova...
[attachment=36145][attachment=36146]

I na kraju...
[attachment=36147][attachment=36148]

U planu jos neke felgice 17"...ali nece biti postavljene dok se ne srede po mojoj zelji :):lol::123:
 

Prilozi

  • fp01484.JPG
    fp01484.JPG
    57,4 KB · Pregleda: 3
  • red1490.JPG
    red1490.JPG
    47,8 KB · Pregleda: 5
  • for01492.JPG
    for01492.JPG
    46 KB · Pregleda: 11
  • fSC01493.JPG
    fSC01493.JPG
    111,4 KB · Pregleda: 32
Član
U svakom slučaju bolje nego fabričko žutilo ;) Ja sebi planiram uzeti na ovaj fazon crno crvene led. Možda si komplet ovu donju liniju trebao u crno!!!
 
Član
darko13 je napisao(la):
U svakom slučaju bolje nego fabričko žutilo ;) Ja sebi planiram uzeti na ovaj fazon crno crvene led. Možda si komplet ovu donju liniju trebao u crno!!!

Planirao i ja,postavljao pitanja tamo u taxi bar-u...niko ne odgovara,tako da sam odlucio ovako...a tu liniju,nikad nije kasno :icon_smile:
Dok felgice dodju,onda cemo prepravljati...
Hvala :icon_smile:;)
 
Član
fino si zatamnio, sreli smo se neki dan na semaforu kod sumeca ;) a i vidjao sam onu tvoju tricu ;) a tebe cini mi se, non stop si mi mahao i pozz a ja u pocetku nisam kontao da si to ti :lol: :lol:
 
Top