A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kako je meni ovo sad smijesnoo...Kao da se nista nije desiloo..Nedo Bog da sam bio u toj situaciji,jedva sakupis da nes stavis na auto i tako ti maznu lovu, zeznuto stvarno.. Nadam se rjesenu za ovaj problem..
 
Član
Kaljas samo ime firme, sreca pa nisam nista uzimao nit narucivao. Vama kolege koji ste to ucinili zelim puno srece da dodjete do vas para koje su krvavo zaradjene i neko se ufati zaj*avat s njima,ccc.

Umjesto da se ugledate na SM chiptuning kako ljudi rade svoj posao, najbolji su vam primjer kako napreduju i kako se razvijaju.:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Covjek smiruje situaciju, tu su postovi tipa 'ok' , 'istina , 'nisam trebao' , 'upravu si' i slicno koji u normalnim osobama pobude osjecanje da tipa grize savjest al s obzirom da osim 'istina,nisam trebao' ne postoji niti jedna isprika, izvinjenje, molba da se sve ovo prekine i razuman prijedlog u kojem ce osteceni biti satisficirani (uz kamatu), znaci radi se o novom planu i prevari (il se ja j*iga varam). Dosta sam imao posla sa muljatorima pa mi ovo sve nekako djeluje poznato.

Ajd lijep pozdrav i sretno u rjesavanju problema.
 
Član
Ja sam imao takodje jedno ružno iskustvo s nabavkom robe, međutim ljudi su na kraju vratili novac kao što je bilo dogovoreno ali termine su 1000* probili i roba nikad nije došla i bilo je praznih obećanja
 
Član
Ma nemoj .... uf na ovakve odgovore se odma udara.... nema ovo ono...
Vidi on, ljudi moji da se spreman hajka ... pa se ovako izvlači , smiruje ko nešto....džabe ti sad... ja samo ne znam kako ovi momci imaju strpljenja i živaca da ovo smireno pišu na forumu ...ja da se lično pitam....za tolike pare ljudi ginu ...Pa burazere mene da si zaj*ao za samo cenera,promjeni bi ti lični opis....a kamoli pare ove silne koje duguješ ljudima!!!!!
 
Super Moderator
Sporting je napisao(la):
znas sta mi nije jasno, zasto on ovo radi... ako je vec u mogucnosti da naruci dijelove i iste proslijedi
jel on vrsi pljacku na ovaj nacin?

pa puno je prevara druze danas i vani a kamol kod nas
isto recimo narucis nesta preko interneta ono ti nikad ne posalje a ti platio davnih dana il ti posalje nesto deseto sto nema veze s tim
isto tako i sasa
covjek ima slovensko drzavljanstvo dosao je ovdje i opuhao ove ljude koji su kod njega vrsili narudjbe i unaprijed mu placali.. i kad se nakupi para fino se ko gospodin vrati u sloveniju (ako to vec i nije uradio)
meni samo nije jasno zasto mu svi placaju unaprijed :D
 
Član
Placaju vjerovatno jer ljudi misle da imaju posla sa ozbiljnom firmom a ne prevarantom jednim. Vidim da nije jedan covjek zeznut nego vishe njih i to na isti nacin. Zalosno skroz...
Pare necete dobit sjedeci kuci, skupite se fino npr u Sarajevu svi osteceni, dogovorite termin i picite za Banjaluku po svoje pare...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
sramota i to velika...i jos da se javi sada sa izvlacenjima...
cudo nije i broj promjeno.....

sreca pa nismo poslovali...
a pare se vrate na razne nacine....

a divim se momcima koji nakon 6-7mj cak i godinu imaju strpljenja da cekaju hocel neko zakucat na vrata donijet robu i sl...
 
Član
Uf dobro sam prosao, prije koji mjesec dana sam bio ispred A3M, ali nije radilo, da sam usao pala bi nekakva narudba, mislio sam da je stvarno ovo jedna firma sa velikim ugledom i sa brdo zadovoljnih kupaca, ali ocito je da je problem u Sasi, treba mijenjat poslodavca ova vasa firma moze opstat samo ako je vodi neko ozbiljan ko ce postovati klijente...
A nakon ovoga malo ko ce vise uc tu i ista naruciti od vas.
 
Član
Ja sam cuo da ima dugova ca. 40tak milja prema Ljubljani i da pokusava odmiriti tako sto radi sa tudjim avansima...
a lafo na vratima pise POPIS ROBE... a robe, moze stati u par kutija od cipela...

I kao sto neko kaze, odvajao sam sebi od usta da bi narucio nesto od njega.... a on se sprda sa nama...

A3M? koji A3M? nikad cuo.... eto sta uradi firmi....
 
Top