'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

Član
RE: '85 BMW E30 320i

svaka cast na bmw-u..ovo je za nepovjerovat u kakvom si ga pronasao stanju :icon_eek: sretno u nastavku :cool:
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

Nemogu da vjerujem, stvarno toliko stajanja, a tako auto, pa ja kada bi kadetta ostavio 5 godina, sav bi struho, samo bi volan ost'o od njeg
:lol::lol::lol:

Drug, nek je sa srećom i nek te dobro služi
;)
 
Legend
RE: '85 BMW E30 320i

stvarno ne vjerovatno , extra izgleda , kad ga fino operes i pocistis , obavezno dobru polituru odraditi i ima da se cakli ko pravi ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

samo ga dobro arf-om operi neces vjerovat kako ce da sija
ja golfa 2 prekrivenog smolom poslije 3 godine stajanja ispod drveta oprao ARF-om nisam mogao auto da prepoznam svijetlilo u mraku :D
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

faya samo nastavi ,dobro je proso odakle si ga izvuko !!!!!!
malko truda rada vode i paste eto ga ko prije
sretno u daljim radovima
cujemo se momentalno nikako vremena za ista
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

koliko je zdrav jbt:icon_eek:
vjerujem da si se dobro usrecio ovim autom:icon_smile:
a i nas mnoge, koji cemo da pratimo ovaj projekat
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

ekstra bimer ;)
Limarija za 10..ovaj udruga je bio isto delphin.metalik dobra boja :icon_smile:
Samo polako biti ce on cista desetka :D
 
RE: '85 BMW E30 320i

Po ko zna koji put svaka cast, zavidim ti, ovo je bas ono bas, radujem se dovlacenju u Bosnu ;) ne znam sta mi je nevjerovatnije, kako je tako zdrav ili koji je vrag tom liku bio da gomila toliko auta i onda da ih samo tako pobaca na otpad, a bas je bilo rariteta :S
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

Svaka cast za bmw-a,pravo cudo da je u ovakvom stanju nakon toliko godina stajanja.
 
Početnik
RE: '85 BMW E30 320i

erol_brcak je napisao(la):
Po ko zna koji put svaka cast, zavidim ti, ovo je bas ono bas, radujem se dovlacenju u Bosnu ;) ne znam sta mi je nevjerovatnije, kako je tako zdrav ili koji je vrag tom liku bio da gomila toliko auta i onda da ih samo tako pobaca na otpad, a bas je bilo rariteta :S

ja ba i ja se to pitam bgm,garant je propo ko grcka pa ih samo ostavio da trubu..Faja sretno ti bilo,jedva cekam da ga uzivo vidim ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: blago tebi,nemogu da vjerujem u kakvom je stanju;)pravi si sretnik,jer ovakvih auto u ovom stanju skoro da i nema;)
 
RE: '85 BMW E30 320i

limarija i kilometraza ne mogu biti bolji ;) da je meni nac nesto u ovakvom stanju...
ako nemas vremena ustani u 3 ujutru pa ga operi :lol:
 
Top