5th Gear - Focus RS vs Megane RS250 Cup vs Scirocco R + na kraju Boxster 2.9

5th Gear - Focus RS vs Megane RS250 Cup vs Scirocco R + na kraju Boxster 2.9

Evo jedna dobra usporedba, mogu samo reći: Megane RS je čudo od auta, meni No 1 od novih hot hatcheva ;)



<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/voY2Eu4JzWw?fs=1&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/voY2Eu4JzWw?fs=1&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
Mislim da bi focus bio najbolji izbor za svakodnevnu vožnju, schirocco mi je najljepši, no bez obizira na sve megane bi bio moj izbor. Fantastičan je
 
Član
Ako iskljucimo Boxstera - zbog klase, Focusa definitivno nebi izmedju ova dva uzeo, al izmedju Renaulta i VW-a bi se pravo dvoumio :icon_biggrin:
 
Legend
megane je uvijek bio daleko ispred drugih.. nerado to kazem, ali tako je..


jest da mi je uvijek honda u <3 sto se ovih auta tice..
 
Član
Auuu focus je cudo :cool: ma podjednako su dobri svi tesko bi se odlucio kad bi mogo kupit neki od ovih :D

Bilo bi na kraju ono nase bosasnsko uzmi sta je jeftinije i sto je lakse prodat tak da vjerovatno bi bio VW :DNisam gledo cijene msilim da su tu negdje :icon_rolleyes:

A opet i renault je pojava gdje god bi doso sa ovakvim autom bio bih zapazen :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Auuu focus je cudo :cool: ma podjednako su dobri svi tesko bi se odlucio kad bi mogo kupit neki od ovih :D

Bilo bi na kraju ono nase bosasnsko uzmi sta je jeftinije i sto je lakse prodat tak da vjerovatno bi bio VW :DNisam gledo cijene msilim da su tu negdje :icon_rolleyes:

A opet i renault je pojava gdje god bi doso sa ovakvim autom bio bih zapazen :cool:

Da li si ti uopće pogledao clip? schirocco je daleko najskuplji
 
Član
da imam scrirocco u garazi, odmah bi uzeo ovog Megana... auto je stvarno perverzija... al jbg, ne merem ja bez VW-a :D
 
Član
hmmm sva 3 su dobra iako se ovo ovak kao sto oni porede nemoze mjeriti vrijeme jednom vozacu moze lezati u voznji neko auto vise neko manje.
 
Top