3M traka za tablicu

3M traka za tablicu

Član
Raja ima li neko traku koja dvoslojno lijepi da bih zalijepio tablicu ili zna li gdje mogu kupiti u Sarajevu? Vec mi par puta murija govori za tablicu pa mi se neda peglati vise sa njima
 
Član
Sto mora biti 3M, imas i od drugih proizvodjaca,npr. bison imas je u svim trg. centrima 7-8 KM crna, dodje je 1 m sirine 1cm
 
Član
ima koliko se ja sjećam na Anex-u radnja Sen-Su boje i lakovi, tu sam ja uzimao i zalijepio zadnji znak, sad možeš jedino lim odrezati ako hoćeš da ga skineš :finger:
 
Super Moderator
U bingu, zelena traka tj zeleno ono preko nje dok nje odlijepis i onda je crna. bison, 7KM, ja lijepio tablicu isto, poslije umro dok sam je skino kako drzi haha :D
 
Legend
koju god da uzmes , i koju god sam koristio neke slabije neke jace , od svake se ljepilo tek jace aktivira grijanjem
znaci koju god zalijepis , prvo dobar jak pritisak kad ljepis i poslije zagrij fenom i opet stisni , onda kad uhvati nema otpadanja
 
Odes drug tamo u fabulas pored suda i uzmes onu za WC oko 4km je dodje dosta mozes 4x zapljepit tablice , ja je koristim godinama nikad mi nije spala a kad skidam prije tablicu izlomim nego sto odljepim :D
 
Top