3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pisem ispred AK 69 Team-a svaka cast na organizaciji i Madzide mogu ti reci da je bio jedan od boljih evenata i pusti likove sto pljuju po svemu i ne obaziri se na to. A pljuju iz razloga jer njihov event nije uspio pa daj da i druge pljujemo. Veliki pozz
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.

a koja je to tvoja mahala i ko si to ti ?
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.

ma dobro opasni smo uvijek bili :lol:


a za to ako su tvoja opet ti ponavljam DODJES NA ADRESU FINO IZABERES I JA TE PUSTIM DA IH POGLEDAS MALO :D I USPUT VIDIS SAOBRACAJNU ;)
 
Član
NeverMind je napisao(la):
Ovde je izgleda fazon imati sto manje : skole,para i po mogucnosti raditi na mjesalici da bi se uklopio u raju . Sto kazu svi ce ti sve oprostiti samo uspjeh rijetko :cool:

Ne kontaš poentu i dalje... Ovdje ima:
- ljudi koji neće cijeli život provesti u babinoj/maminoj sjeni misleći da je upis na fakultet vrhunac istoga i čekajući da im neko ispuni želje za "ostvarene uspjehe"
- ljudi koji zarađuju 6000 puta i više mjesečno nego što ćeš ti ikada bez babinog/maminog/čijeg već guranja
- ljudi koji su nešto postigli u životu pa se ne kurče nego voze auto koje im je ćejf voziti ZBOG SEBE a ne zbog drugih
- ljudi koji nisu razmaženi skorojevići i ne trpe takve

Ja se u potpunosti slažem da su ljudi kod nas "hejteri" kada uspiješ u nečemu, ali ne kontam jesi li to izjavio u nekom Frojd tripu ili si sebe pronašao u citiranoj rečenici?Navedi mi konkretno 1 (slovima: JEDAN) tvoj "uspjeh" o kojem pričaš, za koji ti ljudi silno zavide? Lično tvoj?
 
Član
nacita se ja svakakvih gluposti (sreca pa me glava ne zaboli). fakat mrzim nekad sto sam bosanac (ali samo zbog ovog glupog/debilnog bosanskog mentaliteta)... svi samo gledaju kako druge da sjebu, kako druge da ocrne. kako vam to vise ne dosadi??

bio sam na ovom eventu, NISAM se takmicio, vec sam dosao da podrzim ovaj event. NISAM se pokajao sto sam bio i svaki put kad bude nesto slicno, opet cu doci. sve je bilo sto je trebalo bit, bilo je dobrih auta, muzike, zafrkancije i svega (a to sto pojedini ne znaju na sat, pa kasne 4-5h, to su sami krivi, moj prijedlog je da im kupimo sat, da ubuduce ne kasne)

krivite organizatora za "los" event? malo auta? malo svijeta? nagrade? event je samo dobar koliko su ucesnici dobri, vi bolje sredite vasa auta, bice bolji event ;) malo vam bilo raje i auta, pa nije svako tatin i mamin sin, da im se poklanjaju auta samo zato sto je uspio da se upise na fax (dal' sa stelom il bez, u to necu da zalazim) i da im se daje para na bacanje... a i kao slag na tortu, bunite se za nagrade? pa de onda prije nego sto postanete heroji u svojoj sobi i na svojoj tastaturi, prvo procitajte sta pise tj sta je pisalo u organizaciji eventa. fino je pisalo koliko fond iznosi i da NECE biti u parama, te da ce se pare dati u dobrotvorne svrhe, ali izgleda i to se pojedinima treba crtat.

mogu samo ponovit sto sam rekao Madzidu na eventu, a to je svaka cast za organizaciju i dolazicu i ubuduce kad god sta bude, a vi heroji, ostavite se tastature pa organizujte sta (sami iz svog dzepa) i pokusajte da nadmasite bilo sta od do sad organizovanog. pozz
 
Član
kolko sam uspio propratit zbog, manje vise, 2 cojka se sva debata ovdje vodi a oba od ta 2 cojka su totalne maloumne, nedisciplinovane i razmazene mamine i tatine princezice koje su se sasvim slucajno rodile sa dlakavim mudima pa misle da su "nesto" ... e moj madzide s kim se ti uze raspravljat pored tolke ekipe koja stoji iza tebe ...

cuj matere ti moras mjesat malter da bi se "uklopio" ... pa jebote zar si stvaaarno TOLKO GLUP? zar te stvarno niko nije mogo naucit ikakvoj pameti?

sramota brate mili kakvi bezobrazno glupi ljudi imaju para i dice se time dok drugi narod umire bukvalno umire od gladi ... mogu samo reci bravo i svaka vam cast kad imate hrabrosti falit se tako na ovakom vaktu i jos pljuvat jednog relativno bezznacajnog lika poput madzida koji se bori da ljudima pruzi, na jedini nacin na koji zna, ono sto im ljudi poput vas nikad ne bi pruzili ...

mazdide svaka cast prijatelju, cast mi je sto te mogu zvat svojim prijateljem i nadam se da ce ti dragi Allah sve tvoje dobro vratit 10 puta vecim dobrom te da ces i u buducnosti nastaviti raditi sto radis i bezsebicno se borit za dobrobit drugih ... bravo madzide, BRAVO!
 
emsho21 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.

a koja je to tvoja mahala i ko si to ti ?

NIsam se tebi opste javio niti pricam s tobom a nemam ni pojma ko si. Ako te zanima carsija katedrala mahala je u pitanju


NeverMind je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.

ma dobro opasni smo uvijek bili :lol:


a za to ako su tvoja opet ti ponavljam DODJES NA ADRESU FINO IZABERES I JA TE PUSTIM DA IH POGLEDAS MALO :D I USPUT VIDIS SAOBRACAJNU ;)

Jel ti mislis da ja tebi zavidim? Ne vozis nista rijetko i novo sto ja nisam vidio , mlad si Tarik samonom nemoj tako pricati fino ti kazem ko djetetu jer dok ti sa sestrom blizankinjom isao u skolu sa kockastim ruksacima ja sam sklapao auta zato nemoj mi pametovati fino ti kazem . Ja nigdje nisam napisao neku laz samo ti otvaram oci . To sine nista nije tvoje zapamti to kako je i doslo moze i nestati , jos si mlad , dobijas za uzinu djeparac , mama ti kupuje odjecu u to smo se uvijerili licno sjecas se itd itd da ne nabrajam. Nemas pravo niti argumente da ulazis samnom u raspravu samo se mozes poklopiti i reci da tako je . Imas para al nemas toliko da ti tata kupi Ranga samo za tebe jer ti to auto neces jos provozati jer si i tek polozio . Na eventu se provlacis 2 sata izmedju 2 auta gdje moze sleper proci Alo Zemljace jesil lud majke ti. I dalje preskaces to sto si Damiru duzan pare koje nemas dok ti mama ili tata ne daju ili dok izmolis ili skupis od djeparca . Tvoje to pare nisu , pare su od tvojih roditelja kojima ja skidam kapu za postignuto u zivotu jer vidim da ljudi razvaljuju . Ja mogu svoju Astru zapucati sad u zid da me boli ***** sta dalje dok ti kad bi razbio jedan od skupocjenih auta DA naplatio bi kasko al bi morao u dnevni doci pa na fotelju tati preko koljena da dobijes po guzi:icon_smile: Takodje muda ne rastu u Venomu , ako mislis da si otkrio svijet sto si u nekom klubu to ti ne pomaze puno ako nastavis da pricas samnom , ja opasan ili ne a ti to i ne znas uvijek sam imao rispekt prema starijim ljudima posebno iz mahale . Ja sam ti na pocetku pisao prijateljse savjete al izgleda da tvoja zabluda misli da ti ja zelim zlo i da ti zavidim al brate ja nemam nista od tvojih para i auta zapamti to ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
emsho21 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.

a koja je to tvoja mahala i ko si to ti ?

NIsam se tebi opste javio niti pricam s tobom a nemam ni pojma ko si. Ako te zanima carsija katedrala mahala je u pitanju




Ma ti kad pises na forumu pises svima koji to procitaju.Ja te nesto ne vidjam po tim mahalama i ne znam ko si ti i ne znam sto svako misli da ima svoju mahalu.
 

JD.

Član
ohladite malo glave do iduce sezone, dobro je pa je kraj ove, ocito je odredjeni broj ljudi skrenuo s pravog puta...

kud ces dalje kad je glavna tema ko je kome kupio auto, kakve to veze ima sa eventom ?

sta mislite da svi posaljemo finansijski izvjestaj administratorima pa da nam ispod nick-a pise i mjesecna zarada?

sto se tice samog eventa, bilo je dobro druzenje kao i uvijek. dosao sam kasnije i nisam se takmicio ovaj put pa ne mogu komentarisati samu organizaciju
 
Član
JD. je napisao(la):
ohladite malo glave do iduce sezone, dobro je pa je kraj ove, ocito je odredjeni broj ljudi skrenuo s pravog puta...

kud ces dalje kad je glavna tema ko je kome kupio auto, kakve to veze ima sa eventom ?

sta mislite da svi posaljemo finansijski izvjestaj administratorima pa da nam ispod nick-a pise i mjesecna zarada?

sto se tice samog eventa, bilo je dobro druzenje kao i uvijek. dosao sam kasnije i nisam se takmicio ovaj put pa ne mogu komentarisati samu organizaciju


objasnio ;)
 
Član
Daj te ba ljudi sta se svađate jbga pare nije sve u njima sta jbg ja imam BICIKLO pa se ne razlikujem mnogo od ostalih ....forum je ujedinjeno da se i druzimo a vi se svađate nemojte ba ;)
 
Član
pa ti si taj koji sve vrijeme misli da novcima moze kupiti sve, sve vrijeme ti se prica vrti oko novca, kako ti(mama) mozes kupiti sve. a svaki put nabijas na nos organizatorima pisljivih 15tak KM koliko si(ti je mama dala) za kotizaciju, skupicemo ti 15KM da ne kukas vise.
i da, jesil skupio/zaradio od clanarina da kupis sebi nov set kvacila da zamjenis taj polovni od 80KM od trojke koji si zadnji put nashabanio?
 
Ne kazem moja mahal bukvano , mali Tarik zna na sta mislim jer je stanovao 50tak metara od mene , ne mislim na podjele kad je bio rat pa Tigersi Pantersi uglavnom vi se toga i ne sjecate :lol:
Ja kad pisem tacno pisem osobi a ko se pronadje to nije moj problem , ja ako nisam upravu nek ovde svi napisu da nisam.

s1ck je napisao(la):
pa ti si taj koji sve vrijeme misli da novcima moze kupiti sve, sve vrijeme ti se prica vrti oko novca, kako ti(mama) mozes kupiti sve. a svaki put nabijas na nos organizatorima pisljivih 15tak KM koliko si(ti je mama dala) za kotizaciju, skupicemo ti 15KM da ne kukas vise.
i da, jesil skupio/zaradio od clanarina da kupis sebi nov set kvacila da zamjenis taj polovni od 80KM od trojke koji si zadnji put nashabanio?

Brate danas imas sutra nemas , nedo Allah ne bi volio da se ikome desi ko ima nek ima boli me ***** nema meni , al brate sutra mozes sve izgubiti bas iz tog razloga sto se ovde pusete. Nije se jednom dogodilo , uzivaj u tome sto imas i suti jer to nije za pohvaliti dok sam ne steknes ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top