2013 Nissan Gt R Do Stotke Stize Za 2 7 S

2013 Nissan Gt R Do Stotke Stize Za 2 7 S

Član
Zadnja dva posta :cool: :cool:

A GT-R ko GT-R, japanci se trude i pomicu granice ;)

Veyron ide 2.5 do stotke, a ovaj mu se bas primakao sa pola te snage. Impresivno.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zadnja dva posta :cool: :cool:

A GT-R ko GT-R, japanci se trude i pomicu granice ;)

Veyron ide 2.5 do stotke, a ovaj mu se bas primakao sa pola te snage. Impresivno.

druze ima vise stvari zasto se primakao na "0,5" stotinke ,bugatiyu se dosta radi o max speed dok su japanci isli vise na start, a druga stvar veliko je pola secunde na toliko malom vremenu i sad koliko ce novi gtr imati ks, a treba stvar mi ovde na forumu pricamo o takvim stvarima kao djeca mala o necemu sto nas 90% nije vidjelo nijedno auto uzivo aa kamo da pricamo o ubrzanju itd..
 
Član
Nije ovdje rijec o pola sekunde nego o 0,2, a to i nije toliko mnogo, bar do stotke :icon_biggrin:

Japanci su isli na to da naprave ukupno odlican sportski automobil, a ne samo 1 stavku. Zato je GT-R svugdje brz, bar po suhom :icon_biggrin:

Garant oni cuvaju jos rezerve za novi 911 Turbo. On sad mora ici 2,5 ili 2,6 do stotke :lol:
Meni je zanimljivo pratiti ovu utrku velikih :cool:
 
Član
A da ljudi ne mjere precizno naslo bi se deset puta vise raje i reklo pa sto ne mjere precizno da vidimo ko je brzi i jaci???

Nije se rodio ko je narodu ugodio.

;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Vidim da nisi shvatio ono sta zelim rec :icon_smile:
Ne kažem da nije moguće, naprotiv, GTR je svemirski brod. Ali to sitničarenje sa stotinkama sekunde do 100km/h mi ide na k.... Ljudi u bijelim mantilima proveli su doslovno znanstvene pokuse da ovo postignu. Gledali smo jednom na forumu kako testiraju verziju za 2010.
Ali ja volim razgovarati o realnom vremenu i prostoru - tko je ta faca da za volanom realno primjeti razliku između 2.8 i 2.7 sec do sto... :icon_smile:

svaka ti je na mjestu legendo

to se proizvođači između sebe prepucavaju, taj auto ce do stoje ici za 2,7 sek samo mozda prvih mjesec dana , cim se guma malo potroši odma ce mu do stoje trebat 3 sekunde a kamoli za dvije tri godine dok malo originalna lamela otanja, ma bilo šta na motoru da se za 2 % potroši odma se vrijeme do stotke povećava

nezNam po cemu si to zakljucio :icon_question: bolan,bolan ovo je ko vino sto je starije i sto se vise trosi bolje ide!opet kupi orginalnu lamelu,nove gume i plus razradjen! ;)
 
Član
ma de smetljara obicna, ne bi mi dali svoje kečine, dvičine, kockulje, đesije, kaljibre za 3 takva auta ...pihhh bjež' bolan :icon_rolleyes:
 
Top