2009 Gay car of the year

2009 Gay car of the year

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
talijani su vazda bili pederasti al ovo za scirocca mi nije jasno nikako

tacno uvjek su bili talijani pederasti al su uvjek pravili ljepsa auta od svaba...:lol:

kad je seat auto bio....
 
Član
našo sam negdje da je sa sciroccom ciljano na muškarce 20-40 godina, samo izgleda nisu napisali koje orjentacije lol... iako meni to nije nikakav gay car.. gay car je miata možda.. tak nešt, fiati su više chick cars nego gay cars.. kad vidiš tipa u puntu moš reć da je htio kupit jeftin gradski autić.. al kad vidiš tipa u miati... pederčina neka lol
 
Početnik
ma jooooooj, kako je zalosno etiketirati automobile kao "gay" ili "zenski", "muski"... bilo kakva kategorizacija... et' nek' je mito gay... mito bekrija!
 
Član
corrado je napisao(la):
ovo sam prije istraživao fakat dugo po netu, "chick cars, guy cars.." došo sam do zaključka da jedini auto što svugdje, ali baš svugdje je ultimate guys car je mustang, i to novi, V8, coupe i ford pickup f150, ostalo je sve na gay ili chick listi negdje...

normala da je mustang musko ali bas musko ono hardcore men brutal force fazon macho car :123: :cool:
 
Član
nije svaki, kažu da je novi mustang cabrio chick car, pogotovo v6 cabrio lol ... zapravo kad razmislim u svakom filmu u kojem sam vidio novi mustang cabrio vozila ga neka cura
 
S84 je napisao(la):
Ma audi TT ultimate gaymobil svih vremena..

totally agreed!

Veliki POTPIS! ;)


corrado je napisao(la):
nije svaki, kažu da je novi mustang cabrio chick car, pogotovo v6 cabrio lol ... zapravo kad razmislim u svakom filmu u kojem sam vidio novi mustang cabrio vozila ga neka cura

A i ovo ima veze.


Djulba No 2 je napisao(la):
I jest scirocco nazad nikakav,sav razvucen i jajast,nidje veze...

S tobom se ne slazem.;)

allroad je napisao(la):
ja bi ih sve volio imat pa nek me zovu pederom :lol:

I opet veliki potpis!:D


BLACK KNIGHT je napisao(la):
Meni je ova Alfa za retardirane..fuuuj..pederi valjda imaju malo bolji ukus :lol::lol::lol:

sayide uvijek smo imali slicno misljenje,ali ovdje ne,meni je ova alfica fora,daleko da bi bila moj prvi izbor,al se ne bi pozalio na jednu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top