2-DIN HU sa navigacijom i djidjimidjama

2-DIN HU sa navigacijom i djidjimidjama

Član
koji HU izabrati?

treba mi hu , da ima usb, mjesto za memorisku karticu , da ima navigaciju a ostalo kako svira i kakav mu je displej me uopste nezanima ,

hocu to da kupim da mi nevisi ono gono od navigacije na sofersajbi,

cjenovni rang je do 700 eura ,, nebi nesto extra da kupujem , sto jeftinije a da ima navigaciju to bi bilo najbolje ,

nek neko predlozi neke modele pa da vidim sta mi najvise pase , moze a i nemora da bude tach

hvala!

2-DIN-7-Inch-Touch-Screen-GPS-Car-DVD-Player-JH-CDP-007-.jpg


niko nema neki prijedlog?:icon_question:
 
Član
Kolko vidim po oglasima od markiranih 2din navigacija najvise kenwoodovih ima sigurno i valjaju cim se dosta koriste :icon_smile:
 
Član
Sa Kenwoodom ne mozes promasiti. Kolega sa foruma je prodavao komplet 2din navigaciju za realno male pare. 270e cini mi se. Ne znam jel' ju prodao jos :icon_rolleyes:
 
Član
evo naso sam povoljno za 350 eura Kenwood DDX-3058

vjerovatno da cu ga uzet , posto je povoljna cijena a izgleda da je dobar
DDX3058_topmenu.jpg
 
Član
To je je takodjer dobra cijena. Spojis, probas i ako je sve ured vozi. Probaj se jos malo nagoditi sa prodavacem, mozda se da jos spustiti ;)
 
Član
sta cu se nagodit , kad mi ovde sve preko interneta kupujemo , nepamtim kad sam oso u prodavnicu za elektroniku i tako to , :lol: imam 60 dana fore da vratim ako nesto nebude ok , tako pise na stranici;)
 
Super Moderator
cjenovni rang do 700 eura a ne treba ti nista dobro haha pa za 700 eura kupis boli glava kenwood-a :D
 
Član
Pioneer AVIC D3:icon_question: Ja sam sebi mislio taj uzet, imaš i na YT klipova, čini se odličan...
 
Član
Ne znam koji auto vozis, ali ja bi radije isao na OEM varijantu polovnu 2din ako postoji za tvoje auto ???
 
Top