1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
Svaka cast Sandro i ekipa,po meni najzanimljivi oktanski dogadjaj u Mostaru ikad na kojem sam ja bio ;) iznenadio me broj dobrih pila moram priznati,potezanja da je ja mislim pocrnila pista ,i koka dobrih je bilo :icon_biggrin: ma extra ,jedino da nije bilo onako pakleno vruce trebali ste malo upaliti Mostarsku buru :icon_biggrin: i da se nisu pojavili Tibor i Zela to mi je pokvarilo dan :lol: ;) Sto se tice trka inace meni osobno za ove vase meetove treba sponzor jer imam neki urok tamo,zadnji put mi je prokuho motor i riknuo dihtung,sad me izdala pumpa goriva koja je u Neumu radila ko singerica,ali jedno mi je drago,eventualnj djeci cu moci pricati da sam se trkao protiv legende streetracea (moramo priznati) Repe i da mi cak nije puno pobjegao :lol: .Slike i snimke sto prije ali nemojte bgti dati samo link na cuveni facebok.
 
Ja radio i u svetu Neđelju :D a stvarno sam htio vidit najprije ekipu pa onda aute, jebi ga...

Nadam se da će uskoro biti još koji meet, ako je sad takav veliki odaziv bio :cool:

I što kaže GTI FAN, okanite se fejsbuka jer će ga odnit đava lipi :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ja radio i u svetu Neđelju :D a stvarno sam htio vidit najprije ekipu pa onda aute, jebi ga...

Nadam se da će uskoro biti još koji meet, ako je sad takav veliki odaziv bio :cool:

Joj ceko sam oceli crni ficko povirit na pistu cijeli dan barabo :icon_biggrin: ;)
 
Nažalost nisam uspio biti tu obaveze me stiskle i faks i svašta nešto.. I naravno jedva čekam slike da vidim što sam propustio :icon_mad: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Do jaja, bolja zabava i vise raje nego zadnji SR u Mostaru :icon_eek: Popio pivu sa jedno 30 ljudi, upoznao jos dodatno jedno 60 ljudi :D

pa tko je toliko bio bezposlen da je htio s tobom pivu piti a jos manje da te upozna... Meni krivo sto sam te upoznao:D

Brate zacudio bi se koliko ima besposlicara koji su voljni pivu platit...ne znam sta me vise omlatilo, sunce ili piva :D A skeneru bola, ja znam da ti mene volis u dubini dubine duse :D
 
GTI FAN je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ja radio i u svetu Neđelju :D a stvarno sam htio vidit najprije ekipu pa onda aute, jebi ga...

Nadam se da će uskoro biti još koji meet, ako je sad takav veliki odaziv bio :cool:

Joj ceko sam oceli crni ficko povirit na pistu cijeli dan barabo :icon_biggrin: ;)

Ma ništa mi ne govori niti me pitaj, takav mi je posao da kad ti postave rok za izvršenje ne pitaju kako? i pogotovo kad?

Kako su prošli zelenko i Rafa :icon_smile:

p.s. isprika Sandyu zbog privatnog razgovora ovdje u temi
 
Član
Svaka čast na organizaciju,posebno mi se svidio detalj kad je Sandro vratio gume na pistu,kad su oni htjeli preko čitave piste,svaka čast.Što ne ide,ne ide.Pravo dobro bilo,upozn'o Tibora,Marka(meni se čini :D) s 206-icom,potegnuli se jednom,uzeo me čovjek,ali svejedno sve super.;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ma ništa mi ne govori niti me pitaj, takav mi je posao da kad ti postave rok za izvršenje ne pitaju kako? i pogotovo kad?

Kako su prošli zelenko i Rafa :icon_smile:

p.s. isprika Sandyu zbog privatnog razgovora ovdje u temi
Rafin raspadajuci kadjo je zvijezda meeta.Deset ljudi me pitalo bok te j sta je u ovom raspadajucem Kadetu pa ovako ide :lol:,jedan mi nije vjerovao da je potpuni stock motor.150 ks
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ma ništa mi ne govori niti me pitaj, takav mi je posao da kad ti postave rok za izvršenje ne pitaju kako? i pogotovo kad?

Kako su prošli zelenko i Rafa :icon_smile:

p.s. isprika Sandyu zbog privatnog razgovora ovdje u temi
Rafin raspadajuci kadjo je zvijezda meeta.Deset ljudi me pitalo bok te j sta je u ovom raspadajucem Kadetu pa ovako ide :lol:,jedan mi nije vjerovao da je potpuni stock motor.150 ks

znaci ima musteriju za prodat odma samo nek se javi :p a kadet ide fkt malo je reci kakvi GTI 16v i picke materine :D
 
Član
NeverMind je napisao(la):
znaci ima musteriju za prodat odma samo nek se javi :p a kadet ide fkt malo je reci kakvi GTI 16v i picke materine :D
Ma auto leti kazem ti :lol: iako ne lici ni na sta,ima 10 ak musterija za kupnju cuo sam a ja bjesnije nesto nisam odavno vozio a vozio sam auta,npr E 60 ku bmw-a sam testirao ima podosta godina ,cim je izasao ali u nicemu osjecaja kao u kadriji,cudo ;) .Cuvao ga je prvi vlasnik ko oci u glavi,ulje nije mjenjao ispod 300 km promjena ;)
 
Član
Raspadajuci Kadjo je kaos napravio, ja osobno imam na svom aparatu oko 250 slika, pored svog posla i obaveza samo tolko sam uspio uhvatiti, imamo jos sa par aparata iz kluba i sa jednog profesionalnog aparata od momka koji je radio slikanje za nas, tako da cim sve iskupim stavljam.
Al evo jedna onako za pocetak
2Gpdo.jpg

:cool:
 
U tome i jest stvar, bivši vlasnik je stvarno maksimalno čuvao i održavao ovo auto, ali Rafa kralj će mu stat u kraj, lim je sredio ostaje još smo ovo izdržljivo čudo od motora :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
U tome i jest stvar, bivši vlasnik je stvarno maksimalno čuvao i održavao ovo auto, ali Rafa kralj će mu stat u kraj, lim je sredio ostaje još smo ovo izdržljivo čudo od motora :lol:


ma dohako ne dohako auto ide gori zemlja :cool:
 
Top